ПРОЕКТ "ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ"

РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Мета проекту «Повернення до життя» - подолання проблем, які викликані інвалідністю. Проект поділяється на декілька етапів і є безстроковим.

Після закінчення лікування, нашим дітям доводиться заново вчитися всьому: дружити, жити в суспільстві, сприймати себе як частину колективу, а іноді і ходити, сидіти, стояти.

Фізична корекція

Зайняття в басейні та спортивному залі, які допомагають відновити рухи, можливість самостійно ходити, сидіти, тримати предмети, зменшити спастику м'язів.

Психологічна корекція

Подолання фобій, страхів, комплексів, які виникли в процесі лікування онкологічних хвороб та які заважають відновленню організму.

Нейрокорекція

Відновлення нейронних зв'язків, які відповідають за зв'язок між імпульсами мозку і рухами частин тіла і які були пошкодженні під час операцій, хіміотерапій тощо.

Соціалізація

Допомога дітям, які пройшли лікування від онкологічних хвороб, повернутись до взаємодії з суспільством. Включає в себе інклюзивні заходи, рекреаційні заходи, а також набуття професійних навичок, які допоможуть в майбутньому забезпечувати свої потреби самостійно.

Потреби проекту "Повернення до життя"

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

ПОПОВНЕННЯ СКАРБНИЧКИ "повернення до життя"

НОВИНИ ФУНДАЦІЇ ЗА ПРОЕКТОМ "ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ"