Проект: "Повернення до жіття"
Задача: Оздоровлення дітей з онкопатологією в санаторії.
Санаторій, в перекладі з латинської, означає «лечу», «зцілюю». Всі ми знаємо користь санаторіїв, і не у всіх на це є кошти. А якщо говорити про санаторії та дітей, які перенесли лікування онкологічного захворювання, ця тема набуває форму глухого кута.
Ми продовжуємо розвивати великий і багатогранний проект Фундації «Повернення до життя»
В рамках проекту, місяць тому стали проводитися безкоштовні заняття з плавання з реабілітологом. У дітей з обмеженими можливостями, вже на старті, буквально в перші його дні, з'явилися результати! Це радує! Батьків, нас, а найголовніше-учасників проекту!
Діти із задоволенням відвідують заняття, хтось вже зробив свої перші кроки, хтось почав плавати самостійно ... Ми дякуємо всім, хто допомагає в реалізації даного проекту! Ваша підтримка дуже важлива і необхідна! Велике вам дякую!
Друзі, благодійний проект «Повернення до життя», включає в себе дуже багато аспектів. І ми, поступово будемо знайомити вас з кожним новим його етапом. Другий етап - проекту це оздоровлення дітей з онкопатологією в санаторії.
У цьому оздоровчо-реабілітаційному закладі, від лікувалися діти до 18 років, зможуть проходити профілактичні процедури, масажі, займатися з реабілітологом, відвідувати комп'ютерні класи, соляну кімнату, стоматолога, гуляти в лісі, ходити на рибалку до водойми, відвідати там же, розташовану бджолину пасіку.
На момент проходження оздоровчої реабілітації, дитина зможе не припиняти навчання за шкільною програмою. За підтримки Департаменту освіти, враховані можливості і бажання дитини вчитися. Заняття з усіх предметів шкільної програми можна буде проходити як в класі, так і дистанційно, онлайн. (За бажанням дитини).
Керівництво санаторію для наших дітей урізноманітнило і їх харчування. В меню додалося більше фруктів і овочів. А також, при необхідності, буде врахована індивідуальна специфіка харчування дитини. Діти, які мають прописку в Київській області, будуть оздоровлюватися за рахунок держави.
Оздоровлення дітей з регіонів, буде оплачувати наша Благодійна організація «Фундація прямої допомоги». Батьки, чиї діти потребують супроводу, так само будуть знаходитися поруч з дитиною, за рахунок Фундації.
Друзі, кілька місяців поспіль, Департамент освіти, співробітники санаторію, лікарі і ми шукали шляхи і можливості реабілітації та оздоровлення дітей після лікування онкології в Україні.
Це дуже потрібна і важлива тема-сотні дітей, яким пощастило вижити у цій страшній сутичці з хворобою, після лікування, все одно залишаються за периметром життя. Батьки, пройшовши всі кола пекла, не мають фінансової можливості відновити здоров'я дитини. Такі діти після лікування надані самі собі і своїй родині ...

Ми віримо і сподіваємося, що цей етап проекту «Повернення до життя» знайде відгук у ваших серцях. Реалізувати цей проект без підтримки добрих людей просто неможливо. Нам дуже потрібна ваша допомога!

Попередня сума щомісячних витрат за проектом-60 000 грн. Чому я пишу попередня, тому що буває, що у батьків немає грошей навіть на квитки.

Друзі! Ми звертаємося до всіх приватним і корпоративним жертводавцям! Будь ласка, допоможіть нам в зборі 60 000 грн на оздоровлення та реабілітацію дітей з онкопатологією!

Світлана Єжова (координатор проекту)
(067) 753 42 52

11.10.2017 г.

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!


Благодійний проект «Повернення до життя» Другий етап. Санаторій.

Ціль: збір коштів на оздоровлення та реабілітацію дітей з онкопатологією
Потрібно: 60 000 грн.
Зібрано: 0 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    моб.тел +38 067 753 42 52
    email: yezhfundation888@gmail.com