Click to order
ХОЧУ ДОПОМОГТИ!
Total: 
ПІБ
Ваш номер телефону (за бажанням)
Призначення платежу
Призначення платежу
БАСЕЙН
ДОКУМЕНТИ
РЕКВІЗИТИ
Проект: "Повернення до жіття"
Задача: Відвідування басейну; заняття з реабілітологом.
Людина, прийшовши в цей світ, поступово, по трохи, вчитися жити, розуміти, усвідомлювати, відчувати ... Для цього у нас з вами є ціле життя!
Є час. Є можливості.
Але, іноді, так трапляється, що життя викидає людини за борт ... І тут, все залежить від того, яка сила духу у людини, які фізичні можливості і тд.
Найстрашніше, якщо цією людиною, виявляється дитина. Якщо розглянути конкретний приклад дітей і такого захворювання як онкологія, ми отримуємо досить сумну картину.
Лікування онкології займає по часу рік, і довше. Весь цей час дитина знаходиться в лікарняних стінах, його друзями стають товариші по нещастю, комп'ютер, медперсонал і сім'я.
Усе: хобі, школа, спорт йдуть на другий план, іноді, назовсім. Боротьба за життя - ось, що зараз головне ... Все інше потім.
І ось, хвороба відступила, настає ця довгоочікувана «потім». Сім'я повертається до дому. Щастя! Радість!

Так. З одним, маленьким «але»…

Ці батьки і ця дитина з того моменту залишаються сам на сам з усім багажем наслідків лікування.
Хто не знає, що це, поясню: це порушення координації, пам'яті, слуху, зору, обмеження в пересуванні, комплекси, практично в усьому, нестабільна психіка дитини ... Це, ті, не всі проблеми, з якими з цього дня, сім'я повинна справлятися самостійно.
Мама і тато, які самі потребують професійної допомоги, підтримки, намагаються вижити Їм самим потрібно навчитися жити з усім цим, що б навчити цьому свою дитину.
Окремо для таких дітей нічого в нашому місті немає. Про регіони я взагалі мовчу. Ми довго шукали можливість відновлення і оздоровлення таких дітей та їхніх сімей. Так з'явився наш новий проект «Повернення до життя»
Перший етап цього проекту спрямований на оздоровлення дітей, які пройшли довгострокове і складне лікування.

Тепер ми можемо відкрито сказати: для наших діток з'явилася можливість стати як усі, бути в потоці життя, розширювати своє коло спілкування, відновлювати здоров'я.
Тепер, по суботах і неділях, наші діти зможуть відвідувати басейн, займатися з реабілітологом. Відвідувати спортивний зал, з посильною, індивідуально розробленої програми занять.
Це дуже важливо і потрібно! Дитина усвідомлює, що він повноцінний, відволікається від своїх сумних думок а так же, займаючись в басейні або залі з тренером, поступово відновлюється. Ми працюємо над тим, що б допомогу таким дітям не обмежувалася тільки на покупку ліків, обстеженнях, операціях і тд. Ми хочемо допомогти таким дітям та їхнім родинам, після пройденого важкого шляху, прийти в себе, відновитися і навчитися далі жити.
Повноцінно. Якісно. Радісно. Двома словами - повернутися до життя. І звичайно ж, оплата за ці послуги, не повинна і не буде проблемою батьків.

На сьогоднішній день, щомісячна потреба в оздоровленні дітей з особливими потребами, згідно з кошторисом, становить 15 000 грн.

Згодом, ця сума буде коригуватися, оскільки, все точно відразу прорахувати неможливо. Це новий проект, все відрегулює в процесі роботи. Друзі! Дорогі наші помічники! Ми звертаємося до вас з величезним проханням підтримати наш проект! Допомогти нам у зборі 15 000 грн на оздоровлення дітей з особливими потребами!

08 вересня 2017 р.
Допомогти можна, зробивши благодійний внесок на рахунок БО "Фундація прямої допомоги" або on-line
ДОПОМОГТИ МОЖНА ПЕРЕКАЗАВШИ КОШТИ:

В терминалах Приватбанка или через Приват24:
корпоративная карта, привязаная к счёту Фундации 5169 3305 1417 6491 (БО "Фундация прямой помощи)

На счёт в Укрсиббанке:
IBAN UA74 351005 00000 26005552383600 код ЕГРПОУ 39499620, Получатель: БО «Фундация прямой помощи», Банк получателя: ПАТ УкрСиббанк г. Киев, МФО 351005

На счёт в Приватбанке:
IBAN UA40 320649 00000 26008052630616
в АТ «Приватбанк», МФО 320649, Получатель: БО «Фундация прямой помощи», код ЕДРПОУ 39499620

Карта для экстренной помощи:
4731 2191 1834 2520 Кравчук Ольга (руководитель Фундации)

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!


Благодійний проект «Повернення до життя» Перший етап. Басейн.

Ціль: відвідування басейну; заняття з реабілітологом.
Потрібно: 180 000 грн./рік
Зібрано: 50 000 грн.

НОВИНИ