Все новости

ЧУДАСІЯ ІЗ ФРАНКІВСЬКАДЯКУЄМО! ПОТРЕБА ЗАКРИТА!

-- Туди! Туди! - малюк Захар-Ілля показував ручкою на двері машини. Його брівки були насуплені, а з трахеостомічної трубочки виривався сердитий свист. Малий автомобіліст усім своїм виглядом показував, що хоче сісти на сидіння водія.

З маленьким бешкетником і його мамою Лілею ми зустрілись на подвірʼї столичного ОХМАТДИТу. Сюди на чергове обстеження малюк мав приїхати ще в травні.

-- То не Захар, то Чудасія! - каже мама Ліля.
І з нею важко не погодитись.

Захару вже 2 роки, одразу після народження він потрапив у реанімацію через проблеми з легенями. Майже увесь перший рік життя хлопчик провів у реанімаціях дитячих лікарень Києва та рідного Івано-Франківська. Хлопчину, в прямому сенсі, витягували з "того світу".

З самого початку життя в хлопчика стоїть трахеостома. Ліля вже навчилась з нею обходитись як справжня медсестра. Навіть Захарчику вона, здається, не дуже-то і заважає. Він навчився з нею жити. З нею бігає, грається, робить шкоду.. Але все ж таки мріє, коли вже, нарешті її знімуть. Адже в свої два роки хлопчик майже не розмовляє, бо вона перешкоджає нормальному диханню.

Раз на три місяці протягом останнього року Захару призначають обстеження в ОХМАТДИТі з надією, що ось саме зараз знімуть трахеостому. Але все щось не складається: то легені з бронахми ще не окріпли, то їжа потрапляла кудись не туди і довелось виводити гастростому. А останній раз взагалі хлопець примудрився потрапити в лікарню Франківська з....КОВІДом!

Цього приїзду до Києва всі аналізи хлопчика були в нормі. І оту трахеостому вже зняли б, якби не той КОВІД. Адже майже місяць хлопчик був на кисневому апараті і лікарі вирішили дати ще 3 місяці для повного відновлення легень.

І от скажіть після цього, що не Чудасія!

Наразі Захар з мамою повернулись у Франківськ для подальшого відновлення. Через 3 місяці хлопця знову чекають в ОХМАТДИТі і тоді, нарешті, сподіваємось знімуть спочатку трахеостому, а потім і гастростому.

Ну а поки що лікарі призначили цілий перелік ліків, які допоможуть якнайшвидше відновити логанізм малюка. Вартість цього списку - 10 231грн.
Ми замовили ліки з відстрочкою платежу і в найближчий час нам потрібно розрахуватись. Тому просимо вашої допомоги для малого козака Захара!Захар-Ілля Олійник