ПІБ: Захар-Ілля Олійник
Дата народження: 02.08.2020 р
Місце проживання: м Івано-Франківськ
Діагноз: Ларингомаляція, компресійний стеноз трахеї та лівого головного бронху. СПО (передня лігаментно-лігатурна аортопексія. Нижня трахеостомія)
Привіт, друзі! Впізнали мене?

Так, це я - Захар-Ілля!

Страшно сказати, але вже 4 роки пройшло з того часу, коли ми познайомились з малим Захаром. Тоді він був немовлям і з самого народження був змушений виборювати своє право жити на цьому недосконалому світі.

Якщо подивитись на хлопця здаля, то ніколи в житті не здогадаєшся, що з малим щось не так. Кучерявий хлопака з величезними очима зовсім не відрізняється від однолітків. А якщо раптом захочете спробувати його підняти, то вам знадобиться деяка фізична підготовка!

Але це тільки зовні і тільки здаля. Якщо ж підійти поближче, то можна побачити незрозумілий білий шматочок пластику біля горла, що є клапаном до трахеостоми.

Так, від народження Захарчик має встановлену трахеостому, яку кожних три місяці збираються ось-ось вже зняти, і кожен раз щось заважає. Минулого разу, восени, коли хлопець з мамою Лілею приїжджали до ОХМАТДИТу, знову не лікарям не сподобався стан легень, тому цю штуку залишили ще на півроку. Ось в березні має бути чергова консультація. Але ми вже не загадуємо на перед. Сподіваємось, що нарешті таки малий звільниться від цього "девайсу". Адже тільки після зняття трахеостоми можна буде говорити про… зняття гастростоми!

Так, подивившись на Захара-Іллю, просто захоплюєшся, як малий, що має стільки сторонніх трубок в тілі, може так вільно рухатись, бігати і навіть сваритись (коли треба виказати своє незадоволення він просто закриває пальцем отвір у трубочці і починає вичитувати маму Лілю).

Але це легко на перший погляд. Життя з трахеостомою накладає багато обмежень і додаткових процедур. Наприклад, постійна, щоденна (якщо не щогодинна) санація верхніх дихальних шляхів від слизу і мокротиння, що там накопичуються.

Люди, в яких стоїть трахеостома, не можуть самостійно відкашлятись. В цьому їм допомагає спеціальний апарат - відсмоктувач.

На жаль, якість цих побутових пристроїв не дуже гарна. Вони дуже часто виходять з ладу, а їх ремонт коштує майже стільки ж, скільки новий апарат.

Своїм апаратом Захар-Ілля користувався декілька років. Повірте, це дуже довго для нього. Але трохи більше, ніж півроку тому він вийшов з ладу. Хлопчику купили б/в і за місяць він теж перестав працювати. Після цього хлопцю подарували інший, теж б/в - і знову декілька місяців і Захар залишився без цього апарата.

Минулого тижня ми були змушені терміново шукати новий відсмоктувач з акумулятором. Чому саме з акумулятором? Бо він постійно потрібен на вулиці, в дорозі та ін. Місцях, де немає можливості підключитись до живлення.

Вартість такого девайсу - 6 147 грн. І саме цю суму нам потрібно швидко зібрати.

Допоможете?

Контактні телефони:
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (координатор збору)

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Допомога Захару-Іллі Олійнику

Ціль: поточне лікування
Потрібно: 6 147 грн.
Зібрано: 500,00 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    +38 067 605 17 72
    email: olga@kravchuk.com