Все новости

АНДРІЙ УТИМЕНКО: ЗАТРИМКА НА ФІНІШУ

ДАВНО НЕ БУЛО НОВИН ВІД НАШОГО ХЛОПЧАКИ-СИРОТИ АНДРІЙКА УСТИМЕНКО. А АДЖЕ РОЗПОВІСТИ ЩОСЬ Є ПРО ЩО!


По-перше, Андрюша вже зовсім дорослий - в квітні йому виповнилося 16 років.
По-друге, лікування хлопця вже вийшло на фінішну пряму. І ось тут і почалися пригоди.
Кістковий мозок втомився. І аналізи впали. Та так, що стало не можливо продовжувати променеву терапію. Потрібно було зупинитися.
Уже другий тиждень Андрійко не може повернутися до проходження променів, хоча залишилося-то всього 6 сеансів! Крім низьких тромбів почалися ще і проблеми з Бровіак. І раптом ні з того-ні з сього піднялася температура до 41 градуса! Добре, що він був у лікарні і лікар змогла швидко зорієнтуватися!

Зараз Андріко продовжує приймати антибіотики і піднімати аналізи. Сьогодні знову вливали тромбоконцентрат. Добре, що поруч з ним Оксана - людина, яку доглядальницею язик не повертається назвати. Оксанка в прямому сенсі слова змогла замінити Андрію маму. Вона і готує йому страви різних народів світу, вона і стежить за прийомом ліків, вона і мотивує його вчитися, і вчить його раціонально поводитися з грошима ... Тобто дає те, що він навряд чи б отримав в умовах соціального центру, коли на одного вихователя багато дітей.

Кілька місяців питання оплати послуг Оксани закривав одна людина. На жаль, такої можливості у нього більше немає. Величезне спасибі йому за таку велику підтримку, спасибі Олені та Ользі, завдяки яким ми закривали це питання минулий місяць. Але на сьогоднішній день у нас вже є заборгованість за ці послуги в розмірі 7000 грн. Попереду ще мінімум 2 тижні, а це ще 7000 грн. На щастя, у Андрійка відмінна динаміка. Йому залишилося лише пару кроків до одужання! Прошу вас підтримати хлопця і допомогти нам зібрати ці 14 000 грн для оплати послуг доглядальниці, завдяки якій Андрій став спокійнішим, впевненішим, здоровіше.

Контактні телефони: координатор Ольга Кравчук
(067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)

Допомогти можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Андрій Устименко