Все новости

ЗНОВУ ТЕРМІНОВО, ЗНОВУ БАГАТО.

Новини від нашого хлопця-сироти Андрійка Устименко у мене різні.

В останній раз, як ви пам’ятаєте, хлопець поставив нам завдання. Він відмовився їсти, втратив більше 10 кілограм ваги і взагалі пішов в глибоке психологічне піке.

Ми змушені були піти на витрати і найняти хлопцеві доглядальницю, яка б находилась з ним цілодобово весь час, поки він буде проходити лікування в лікарні.

І знаєте: цей крок дав несподіваний результат! Вже через 3 дні, як Оксана стала сидіти з Андрієм, він змінився до невпізнання! Став їсти все і з задоволенням, набрав вагу і тепер є володарем круглих щок.

У перші дні він кілька разів перепитував Оксану: “А ти точно будеш зі мною постійно? Точно-точно?” Як не крути, але почуття, що про тебе піклуються і ти під захистом, надає сил і впевненості.

Андрюша пройшов третю хімію. І після хімії знову впав в аналізах. Знову з’явилася блювота і знову відмова від їжі.

Ми знову в терміновому порядку замовили Олікліномель і супутні препарати. Крім того, Андрюша почав заняття з психологом, який допоможе йому вибратися з ситуації, що склалася.

Все це тягне великі гроші. Як безготівкові, так і готівку (на продукти, термінові потреби в медикаментах, проїзд на таксі по лікуванню, аналізи, предмети гігієни та ін.).

На сьогоднішній день ми знову просимо вас допомогти Андрію. Нам потрібно близько 15 000 грн, щоб оплатити заняття з психологом, медикаменти, і бути готовим до різних несподіванок.

Попереду ще дві хімії і променева терапія, яка затягнеться мінімум на 2 місяці. Ваша допомога дуже актуальна. Адже хлопцю нікому допомогти, крім як нам!

Контактні телефони:

координатор Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м.Києва)

Допомогти можна:

перерахувавши кошти on-line

перерахувати допомогу за реквизитами

Андрій Устименко