Все новости

ПРАКТИКА ПОКАЗАЛА РЕЗУЛЬТАТИ! А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ШАНСИ Є! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

«ВИ ПРОЙШЛИ ЛІКУВАННЯ. МОЖЕТЕ ЇХАТИ ДОДОМУ ». РАДІСТЬ, ТРИВОГА І СТРАХ В ВОДНОЧАС. В ТОЙ МОМЕНТ, ЖОДНА З НАС НЕ ЗНАЄ, ЯК І ЧЕРЕЗ ЩО, ЧЕРЕЗ НАСЛІДКИ ЛІКУВАННЯ, ЇЙ ДОВЕДЕТЬСЯ ПРОЙТИ ЗІ СВОЄЮ ДИТИНОЮ.


Наслідки лікування накладають свої зобов'язання на спосіб життя і поведінку всієї родини. Тому, що тільки онкологічний хворий живе під тиском терміна «Рецидив» «Злоякісний процес» або «Від КТ до КТ»
І кожна мама зі страхом думає: «А що далі? Як жити далі? Що робити далі?"
Вся проблема в тому, що ми, мами, дітей, які пройшли весь жах, виписуючись з лікарні, поняття не маємо як потрібно далі жити і що робити?
Наш благодійний проект «Повернення до життя» -це проект який допоможе і цим дітям, і їхнім батькам впоратися з цими проблемами. Разом з лікарями, реабілітологами, діагностами, психологами, а також, вчителями.
Це довгострокові проекти, які ми будемо реалізовувати не рік і не два. Це проекти, пов'язані з відновленням сил і здоров'я дітей, які пройшли важке лікування онкології і які обмежені в пересуванні. Турбота про таких дітей повністю лягає на плечі людей з добрим серцем, людей, небайдужих до чужого горя. Адже пройшовши довгий дороге лікування дитини, сім'я практично залишається без засобів. Перший етап проекту «Повернення до життя» - басейн.
Результати занять дітей з обмеженими можливостями всіх нас радують. Деякі діти вже зробили свої перші самостійні кроки, деякі почали розвивати моторику рук.
Увсіх, без винятку, дітей, величезне бажання відвідувати басейн. А це говорить про гарний настрій дитини, а значить і про поліпшення його самопочуття.

Щомісяця нам необхідніо15 000 грн на оплату витрат за проектом.

Другим етапом проекту, став санаторій.
У санаторії діти оздоровлюватимуться, отримуючи допомогу реабілітолога, психолога, проходити фізіо процедури, при цьому не пропускаючи занять за шкільною програмою.
Щомісячна потреба цього проекту 60 000 грн.
Сьогодні, термінова, першочергова потреба 8 085 грн. Така сума необхідна для реабілітації Катюші Ільчук, дівчатка, яка після лікування не може самостійно пересуватися без допомоги ортеза і милиць. Катюші потрібен психолог, а також зміна обстановки-5 років її життя проходить в стінах квартири. Дівчинка мріє кудись виїхати і знайти нових друзів.
На жаль, «застиг» у нас проект «Оновлена ​​лікарня».
Чекає свого донорське крісло і онкогематологічне відділення КЦТКМ. На його покупку нам не вистачає 8 481 грн.
Ось з такими цифрами по проектам у нас закінчується Старий Рік.


Дорогі наші помічники! Нам дуже потрібна ваша допомога! Для занять з плавання, з реабілітологом нам необхідні 15 000 грн щомісяця або 180 000 на рік.
Для оздоровлення та реабілітації дітей в санаторії, нам необхідні 60 000 щомісяця. І терміново для Катюші Ільчук 8 085 грн
Для покупки донорського крісла для онкогематологічного відділення КЦТКМ 8 481 грн.

Цю допомогу чекають десятки дітей, їх батьки! Ми, разом з ними дякуємо всім, хто відгукується на наші прохання про допомогу! Спасибі вам величезне! За ваші добрі серця, співчуття і співчуття!

(067) 753 42 52
Світлана Єжова (координатор проектів)

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Проект "Оновлена лікарня" Басейн Санаторій Проект "Повернення до життя"