Все новости

ЛІКУВАННЯ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ

Давно не чути було новин про Назара. Виправляємось!
Життя хлопця перейшло в стадію постійного лікування. Хоча більшості часу він проводить вдома, але продовжує "суху" хімію.
Та минулого тижня сталась несподіванка. Хлопець "впав" в аналізах, да так низько, що довелось терміново госпіталізуватись в лікарню!
Тромби 37, лейкоцити 2, гранулоцити - 0.4... Усім, хто "в темі" зрозуміло, що це життєво небезпечні показники. Але, ус, хто давно слідкує за Назаром, пам'ятають: у хлопця алергія на компоненти крові. І переливання може його вбити так само, як і низькі аналізи. 
Та, як каже сам Назар, голими руками його не візьмеш. Якими силами - одному Богу відомо, але хлопець зміг підняти аналізи без вливань. І потроху починає відновлюватись. Тепер готується до чергової хімії, яка має відбутись 10 серпня. Для неї потрібно 5000 грн на препарат Ластет та 3000 грн на підтримуючі препарати. Ще 1000 грн необхідна, щоб віддати борг за вже взяті препарати, за допомогою яких і врятували Назарчика.
Так склалось, що цей Ластет - єдиний препарат, якого боїться пухлина Назара. Саме на ньому вона зменшується останній рік великими темпами. Ми всі молимось, щоб так продовжилось і надалі аж до повного одужання хлопця. Та в даному випадку виходить у прямому сенсі: до тих пір, поки приймає Ластет, є надія на одужання. І навпаки: якщо немає коштів на препарат - шансів нема.
Назар заслуговує на цей шанс.
Так, як Ластет в Україні все ще можна придбати тільки за готівкові кошти, то допомогу на нього можна перерахувати на картку екстренної допомоги. 
Контактні телефони:
мама Оксана (67) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772 (можу зустрітись у будь-якому районі м. Києва)

Детальна інформація про Назара Сорокопуда
Контактні телефони:
мама Оксана: +38 (067) 989 59 84
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
на купівлю Ластету - на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд