ПІБ: Назар Сорокопуд
Дата народження: 04.05.2006 р
Місце проживання: м. Київ
Діагноз: медуллобластома. Рецидив.
Кілька місяців тому ми вже розміщували прохання допомоги для Назара. На жаль, нам доводиться знову розміщувати проект зі збору грошей для Назара.
Після обстеження, яке, завдяки Вам, було проведено, на жаль виявилося, що хвороба не відступила. На хребті, в районі «кінського хвоста» є метастази.
Ольга Григорівна Желудкова сподівалася, що це не вони. Але повторне МРТ все ж розвіяло надії.
Перед Оксаною став величезний вибір що ж робити далі? Мені навіть страшно уявити, які думки були в голові у мами, які думи вона передумала і чого варто було зробити вибір. Адже Назар завжди переносив хімію вкрай погано і знову повернутися до лікування морально хлопець був не готовий.
Але діватися нікуди. Зараз хлопцеві треба пройти 2 блоки хімії, потім знову МРТ і подальше лікування буде вже призначено за результатами цього МРТ.
У понеділок Назар здав всі аналізи, у вівторок поставили Бровіак, а сьогодні вже повинен заступити на першу противорецидивную хімію. Величезне спасибі Олесеві, завдяки якій ми змогли купити Бровіак, навіть не оголошуючи збору. На сьогоднішній день більшість ліків, потрібних Назару, є у відділенні. Докуповується «по-дрібниці». Але що буде далі. Нам обов'язково потрібно бути у всеозброєнні, щоб в будь-який момент бути готовими купити те, що потрібно Назару.

Ну і обстеження. Його обов'язково потрібно буде пройти через півтора місяці. Одного разу Ви вже допомогли хлопчикові. Тепер потрібна Ваша допомога в 3 рази сильніше.


Контактні телефони:
мама Оксана (067) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067) 6051772

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Допомога Назару Сорокопуд

Ціль: поточне та підтримуюче лікування
Потрібно: 300 000 грн.
Зібрано: 273 980 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    +38 067 605 17 72
    email: olga@kravchuk.com