Все новости

ОСЬ ТАКИЙ Я ЗАГАДКОВИЙ!

Хлопчик - загадка ... А як по-іншому назвати нашого Назарчика Сорокопуда, а?

Ось просто так, на око. Уже років зо 3 як життя цього хлопця періодично встає під великий знак питання. Його алергія "на життя" вносить корективи в будь-які, навіть найпростіші, протоколи лікування. Цього не можна, того не бажано, а від он тієї штуки взагалі анафілактичний шок виникає. І весь цей час Назар сміється долі в обличчя, борючись з медулобластома - рак мозку. А вона, доля, придумує все нові випробування.

Пам'ятайте, я писала, що хлопець пройшов променеву терапію і після неї стався серйозний регрес метастазів? Так ось, буквально відразу ж після цих новин з Назаром стало відбуватися щось незрозуміле. Він став періодично "випадати з реальності". Ось дивиться на тебе хлопець, а таке враження, що не бачить. І при цьому судорожно перебирає руками.

Звісно, подумали на найгірше. Зробили КТ мозку - нічого не знайшли. Тоді звернулися до невролога. Зробили обстеження, призначення неврологом. І тут, як грім серед ясного неба: це епілептичні напади!

Ну ось що тут сказати ?! Тепер до всіх препаратів Назара додалися і протиепілептичні. І, треба сказати, що підібрали їх грамотно. З 8-10 нападів в день залишилися незначні 2-3. На жаль, і тут вплинула алергія - кілька препаратів, які могли б вплинути краще, не можна через високого ризику алергії.

Так, непомітно, настав час контрольного обстеження. З тремтячими руками і ногами Оксана з Назаром поїхали в ОХМАТДИТ. Вийшли звідти ошелешені ще більше: за цих 2 місяці пішло 40% метастаз, які залишалися в минулий раз ...

Зараз Назару потрібно продовжувати приймати етопозид в капсулах. Мінімум 6 місяців. Без перерви. Це 10 упаковок. По 4500 грн за упаковку (ціна минулої закупівлі). Крім цього потрібно регулярно закуповувати протиепілептичні препарати (теж близько 3 000 грн на місяць). Також у нас вже скупчилися неоплаченими рахунки для Назара на 11 000 грн.

Одним словом, і в цей раз без вашої допомоги ніяк! Друзі, підтримайте цього птаха-фенікса Назара. Його боротьба гідна захоплення!Детальна інформація про Назара Сорокопуда
Контактні телефони:
мама Оксана: +38 (067) 989 59 84
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти  можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд