Все новости

НАЗАР СОРОКОПУД. СТАН КРИТИЧНИЙ

На превеликий жаль, Назар вже на паліативному лікуванні, стан хлопця критичний, він майже постійно спить, не встає, майже не реагує на навколишній світ, харчування ентеральне. Мамі Оксані зараз дуже важко, вона постійно на заспокійливих. Тато Назара в лавах ЗСУ захищає нас всіх.

Вже кілька місяців ми знімаємо родині квартиру поруч з онкоцентром, щоб була змога бути поруч з лікарями в ситуаціях, коли потрібна допомога. Це раніше Назар мав змогу виходити на вулицю погуляти, а зараз все частіше епілептичні напади, стан погіршується з кожним днем. Дякуємо БФ "Таблеточки", які забезпечують родину ентеральним харчуванням та засобами гігієни – це дуже необхідні хлопцю серветки, памперси.

Зараз Назар у лікарні на Верховинній, де лікарі намагаються стабілізувати його стан. Це знову один за одним замовлення в аптеці, сьогодні ще одне замовлення. Станом на сьогодні поточний борг за ліки становить 30000 грн та ми маємо бути готовими до найгіршого.

Друзі, ми розуміємо, що зараз всім дуже важко. Головний фокус уваги суспільства зосереджений на ЗСУ, бо там гаряче і саме там вирішується доля нашої країни. Але залишити Назара без допомоги ми ніколи не зможемо! Ми були поруч багато років і будемо поруч в цей найважчій період, доки це буде потрібно родині.

Друзі, долучайтесь до допомоги цій родині, будемо вдячні за будь-яку допомогу! Тримайтеся, наші любі Сорокопуди!

❗ UPDATE. Станом на 12:00 24.11.2023 для Назара вже зібрано 13468 грн, до збору залишається 16532 грн. Щиро дякуємо за активну підтримку родини Сорокопуд! Дякуємо всім, хто долучається до збору, хто поширює інформацію про необхідність допомоги!

Контактні телефони:

(067) 989 59 84 Оксана (мама Назара)

(067) 753 42 52 Світлана Єжова

Детальна інформація про Назара Сорокопуда

Допомогти можна:

на покриття боргу за Ластет - на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520 (Ольга Кравчук)

перерахувати кошти on-line

перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд