Все новости

В НОВИЙ РІК З НОВИМИ СИЛАМИ

За декілька днів до нового року мені довелося побувати в гостях у нашого Назара Сорокопуда.

Треба сказати, що виглядав він набагато краще, ніж всього тиждень до того. Адже хлопець не змінює своїй вдачі і залишається загадковим випадком для сучасної медицини.

Вже після нового року Назар відвідав лікарню, здав аналізи та почав приймати чергову дозу хіміотерапії. Це не могло не відобразитись на самопочутті, але не був би Назар Назаром, якби здався.

Під час мого гостювання, Назар, як завжди розказував про улюблене Лего, про свої плани. А ще захотів, щоб ми якось поїхали у торгівельний центр на екскурсію. І обовʼязково зайшли в усі-усі магазини.

Тому у нас грандіозні плани на відпочинок! І ще більші - на лікування!

Нагадаю, що хлопцю призначили пожиттєву терапію препаратом Ластет, який ми можемо купити тільки за готівкові кошти.

Окрім цього постійно потрібні інші "дрібні" ліки та витратні матеріали, яки підтримують Назара. Це антибіотики, гормони, антисептики, шприці-голки та інше, таке необхідне для лікування.

На сьогоднішній день нам терміново потрібно оплатити рахунки за Назарові ліки на суму в 6687 грн, а також знайти хоча б 4000 грн на наступне лікування.

Також в нас залишилась лише одна пачка Ластету. Тому ми вже відкриваємо новий збір на наступний курс. Коштує цей препарат від 3500 грн і збір на нього ми проводимо на картку екстренної допомоги.

За стільки років лікування Назар вже став нашою спільною дитиною. Давайте і цього разу підтримаємо його і Боже чудо, яке Він робить з Назаром!


Контактні телефони:
мама Оксана (67) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772 (можу зустрітись у будь-якому районі м. Києва)

Детальна інформація про Назара Сорокопуда
Контактні телефони:
мама Оксана: +38 (067) 989 59 84
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
на купівлю Ластету - на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд