Все новости

НАЗАР СОРОКОПУД. ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД ДИВА.

   Не знаю звідки це пішло, але це є факт-діти, які проходять довготривале лікування онкології, стають не по роках мудрі. Вони дуже відрізняються від своїх однолітків те тільки зовнішнє. Вони інші. У всьому. Це діти, які етап "дитинство", пройшли, нажаль,не помітивши його, так і не насолодившись цим часом.  Адже лікування онкології це важке випрбування, це своя, особиста, безтермінова  війна за своє життя. У кожного свій термін в лікуванні, свої можливості організму, своє сприйняття всього, що відбувається.

Наш давній знаьомий,наш Назарчик.  
Про його лікування та життя можна написати дуже багато того, в що не сила повірити. Але ми, проходячи з ним весь його тернистий шлях, віримо. 
Кожен блок хімії був сповнений своїми  сюрпризами, кожне обстеження  міняло хід лікування. Кожного разу лікарі ломали голову, як в цих умовах продовжити лікування, взявши до уваги багато факторів.

 Лікується Назар з 2015 року.  Лікування медулобластоми довготривале та не легке. Позаду операції, опромінювання, хіміотерапії... Оксана, мама Назарчика стійко сприймаає всі виклики долі. Вона має єдину мету-вилікувати сина. І Назар, завжди на позитиві, розсудливий,сильний тримається, як чоловік, підримуючи мати у всьому. 
На сьогоднішній день триває лікування хлопця. Добре, що зараз він приймає таблетки і всі інші препарати  теж у таблетках.В лікарню приїздять за необхідністю та на аналізи.
Самим дорогвартісним  у теперешнім протоколі лікування Назара, є ластет. Його треба приймати пожиттєво. Коштує одна упаковка 90 доларів, і купуємо йоо виключно за  готівку.  Зараз в нас є борг 9 400 грн за ластет, тпридбаний раніше, та вже зараз потрібні ще 3 упаковки. 
Друзі, ми розуміємо, що в країні йде війна. Ми розуміємо,що наразі вся допомога спрямована на ЗСУ. Це важливо. Дуже важливо.  
Але наші Захисники і воюють за наше майбутнє, а значить і за наших дітей. 
Назару потрібна допомога. Він лікується, дивуючи лікарів, дивуючи нас, дивуючи всіх. Наперекір всім протоколам, всім поясненням, всім очікуванням.
Будь ласка, домоожіть нам зібрати  25 600 грн для подальшого лікування Назара, та погашення боргу!
Допоможіть Назару перемогти хворобу! Стати переможцем у сваїй війні!


Контактні телефони:
мама Оксана (67) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772

Детальна інформація про Назара Сорокопуда
Контактні телефони:
мама Оксана: +38 (067) 989 59 84
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
на купівлю Ластету - на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд