Все новости

НАЗАР СОРОКОПУД ТА КАРАНТИН

Вже другий тиждень як Київ знаходиться в червоній зоні і усі його жителі в тому чи іншому, відчули на собі певні труднощі, що з ним пов'язані.
А що наш Назар? Як на нього вплинув карантин?
Хлопець вже давно не ходить у розважальні центри. Йому дуже важко це робити без візка. А з візком далеко не поїдеш. Десь за місяць до карантину, ми з Назаром та його мамою дуже спонтанно вирішили поїхати в торгівельний центр і не взяли з собою візка. Ця поїздка була дуже важкою. Від машини, з якої вийшов хлопець майже біля самого входу у магазин, він зміг дійти до дверей і втомився так, що довелось відпочивати хвилин 5. Потім "марш-кидок" до найближчого кафе у 50 метрах від входу, і знову "привал". Стало зрозуміло, що далі ми точно не підемо...
Тепер же, змін не багато. По-перше, зараз і цих, коротких прогулянок "в люди" стало меньше. Адже зі слабким імунітетом краще менше бувати в людяних місцях. А по-друге, це складність добратись в лікарню. Назар живе на протилежному від лікарні кінці Києва. Він і раніше не міг пересуватись громадським транспортом, але ціни на таксі були не такими кусючими. Зараз же від дома до лікарні служби таксі просять в час-пік аж 600 грн! Тобто, щоб дістатись у лікарню на аналізи і потім знову додому, Оксані потрібно віддати аж 1200 грн!
Тому в лікарню намагаються їздити в крайніх випадках. Наприклад, як зараз. У хлопця посилився тремор, стан погіршився. МРТ, яке зробили 10 днів тому, показало, що ситуація з пухлиною стабільна. Тому, сподіваємось, що це - побічка від хіміотерапії.
Наразі ми взяли для Назарчика ліків на 4320 грн. Що потрібно буде в найближчі дні - не відомо. Тому, ми просимо вас допомогти нам оплатити ліки і зібрати невеличкий запас для хлопця!
Контактні телефони:
мама Оксана (67) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772 (можу зустрітись у будь-якому районі м. Києва)

Детальна інформація про Назара Сорокопуда
Контактні телефони:
мама Оксана: +38 (067) 989 59 84
координатор збору: Ольга Кравчук +38 (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
на купівлю Ластету - на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Назар Сорокопуд