Все новости

РОДИНІ СІРОШЕЙ ПОТРІБНА ПОСТІЙНА ДОПОМОГА

УВАГА! Шукаємо допомогу для вихованця Центру інклюзії та корекції "ЄВА" на постійної основі!

Вчора керівники Фундації Ольга і Світлана навідали Адама та Дмитрика Сірошей. Дорогу до села, де мешкає родина, допомогли знайти представники Вишгородської Районної Організації Товариства Червоного Хреста України, які теж цього дня доставляли гуманітарну допомогу.

Сказати, що ми вражені, то нічого не сказати. Село Дмитрівка Вишгородського району дійсно маленьке - на вулиці, де знаходиться будинок родини, інші будинки стоять порожні, людей по дорозі ми майже не бачили. Але нас зустріли як старих друзів – тепло, щиро, з посмішками. Та найбільш звісно радів Дмитрик, для нього гості – це справжнє свято!

Ми побачили родину, яка живе бідно, але вони радіють тому, що мають. Тому що вони разом. Тому що тато стоїть горою за свого сина і син це знає. Тому що татові соромно просити про допомогу, адже він звик, що має робить все сам. Рішення виховувати самостійно дитину з інвалідністю – це непросте рішення, це рішення, яке варто того, щоб його підтримати!

Від небайдужих людей та співробітників Фундації ми привезли теплі речі, ліки, продукти та домашню консервацію. Сьогодні в Дмитрівку мають привезти замовлену Фундацією цеглу та будівельну суміш для грубки в будинок (апд. будівельні матеріали доставили не з першого разу, привезли 05.12.2023).

Ще одна гарна новина - вдалось домовитися за транспорт для Дмитрика! Є волонтер-водій з числа наших підписників та волонтер від Червоного Хреста, також є волонтер, який зможе за необхідності допомагати з пальним! Тож курс реабілітації Дмитрик обов’язково пройде, щиро дякуємо всім за допомогу!

А ми продовжуємо шукати допомогу, бо допомога родині потрібна постійно та системно.

Будинок родини потребує допомоги!
Сьогодні мають привезти замовлену Фундацією цеглу та будівельну суміш, тож грубку Адам зробить.

Друзі, якщо серед вас є, хто розуміється на будівництві та ремонті, будь ласка, допоможіть порадою, як недорого та з розумом зробити ремонт в приміщенні! Для дитини потрібні більш інклюзивні умови, щоб полегшити побут.

Будемо вдячні за контакти та рекомендації! Адам намагається власноруч за наявності фінансів поступово щось робити, але йому потрібна допомога.

Продовжуємо збирати речі. Наразі потрібні:

  • підгузки для дитини seni 4 або 5
  • одноразові пелюшки
  • для ліжка Дмитра: постільна білизна, 2 наматрацники 80х200
  • для ліжка Адама: 1,5 спальна тепла ковдра та постільна білизна
  • теплий одяг для дитини в гарному стані (зимова куртка на зріст 140 см, теплі вовняні або термо шкарпетки на ногу 22,5 см)
  • пральний порошок
  • продукти (крупи, консерви)

❗ Продовжуємо збір на покриття затрат на закупівлю цегли та будівельної суміші.
Рахунок на придбання цегли, будільних матеріалів (з доставкою) - 8607 грн.
Станом на 15:00 31.10.2023 зібрано 5624 грн, з яких 500 грн витратили на продукти (крупи, консерви, солодощі).
До збору залишається 3483 грн.
Дякуємо всім, хто долучається будь-якою сумою!

О п’ятниці ми чекаємо на Дмитрика в Центрі (він щиро обіцяв нам одужати), плануємо все ж таки зареєструвати родину на порталі єДопомога та інших ресурсах гуманітарної допомоги для оформлення заявки на отримання допомоги. Чекаємо на відповідь щодо нового крісла колісного.

Також необхідним наступним кроком буде організація комплексного обстеження стану здоров’я дитини. Плануємо почати з обстеження в Охмадіт, тож чекаємо на направлення від сімейного лікаря.

Друзі, дякуємо всім за підтримку та допомогу! Разом зможемо більше!

Контактні телефони:

(067) 605 17 72 Ольга Кравчук

(067) 753 42 52 Світлана Єжова

Детальна інформація про Дмитра Сіроша

Допомогти можна:

на пальне для транспортування Дмитра -
на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520 (Ольга Кравчук)

перерахувати кошти on-line

перерахувати допомогу за реквизитами
Дмитро Сірош