Все новости

ДМИТРО СІРОШ ПРОДОВЖУЄ РЕАБІЛІТАЦІЮ

Новини від підопічного нашого Центру інклюзії та корекції "ЄВА" Дмитрика Сіроша!

Дмитро успішно продовжує свій курс реабілітації в Центрі "ЄВА", повертаючись в звичний ритм занять.

Ми розуміємо, що безперервні курси реабілітації - це реальний шанс для Дмитрика на повноцінний рух в майбутньому та покращення життя в цілому. Тому довго шукали варіанти, як зробити краще, щоб у хлопця було якомога менше пропусків занять та не було відкатів.

Дякуємо всім, хто весь цей час допомагав Дмитру та Адаму Сірошам. Микола, Михайло, БФ «Крила перемоги» – дякуємо за транспортування хлопця в Центр! Дякуємо всім, хто підтримував інформаційно, передавав гроші, продукти та речі! На разі, ми забезпечили їх всім необхідним для проживання.

Здається, ми знайшли найкращій варіант – теплий будиночок ближче до Києва з усіма умовами та великим подвір’ям. Родина Сірошей разом із собакою та стареньким котом вже обживається на новому місці. Є декілька варіантів, як зручно діставатись Центру. Є можливість бути в суспільстві, є можливість сходити на прогулянку в парк або за продуктами в магазин.

Звісно, цей найкращий варіант коштує грошей і тут нам знову потрібна ваша допомога!

Ми вже витратили на переїзд родини, оренду за перший та останній місяць 20 000 грн. Щомісяця нам потрібно близько 10 000 грн на оренду будинка, сплату комунальних та оплату пального (або таксі) для транспортування до Центру. Будемо щиро вдячні за підтримку цієї родини!

Допомогти можна:

карта екстреної допомоги 4731219118342520 Кравчук Ольга (керівник Фундації).

Швидке посилання на поповнення карти:
https://www.privat24.ua/send/bdtbm

Контактні телефони:

(067) 605 17 72 Ольга Кравчук

(067) 753 42 52 Світлана Єжова

Детальна інформація про Дмитра Сіроша
Дмитро Сірош