Все новости

ДМИТРИК СІРОШ ПЕРЕДАЄ ВСІМ ПРИВІТ!

Друзі! Ми вже писали про те, що з вашою допомогою допомогли родині Сірошей перебратися ближче до Києва. Дмитрик з татом вже обжились в новому будинку, часто гуляють на вулиці разом, разом ходять до магазину, разом приїжджають до Центру «ЄВА» на реабілітацію.

За допомоги наших друзів на новому місці Дмитрику оформлено декларацію у сімейного лікаря, пройдено основні обстеження для переоформлення в нову школу. Додатково ми допомогли пройти обстеження у лікарів, яких не було в державній клініці поруч з домом. А це дуже важливі лікарі для оцінки стану хлопця – офтальмолог та отоларинголог, яких Дмитрик минулого тижня пройшов в клініці Добробут. Наступний крок – оформлення карти ІПР для подальшої реабілітації. Але питання з офтальмологом ще буде мати продовження, бо ситуація поки незрозуміла.

Тим часом Дмитрик продовжує свій індивідуальний план реабілітації в рамках 17-го благодійного курсу в Центрі «ЄВА». Вперше він потрапив до нашого Центру пів року тому - це пів року наполегливої праці спеціалістів, пошуку найкращих умов та можливостей для продовження реабілітації. І він вже має значні результати - всі спеціалісти Центру відмічають значне покращення в роботі обох рук, а про настрій годі й казати.

Цього разу в Центрі «ЄВА» у нього інтенсивний курс, намагаємось подолати бар’єр і здобути скачок навичок - значний результат, який можна буде розвинути вже на більш потужній реабілітації в медичному центрі. Майже кожного дня Дмитрика з татом привозять в Центр «ЄВА» небайдужі помічники (за що їм велика подяка), де хлопчик проходить 4 заняття та додатково заняття в групі соціалізації для підлітків.

До речі, арт-терапія в групі соціалізації дуже подобається Дмитрику, він вже подружився там з Юрою, хлопці разом працюють та спілкуються. І це теж дуже тішить – у Дімки поступово з’являються друзі! І це не тільки багаточисельні помічники-дорослі, що передають для нього речі та смаколики. Тепер це ще й його однолітки, про це він так мріяв!!! Ми такі щасливі, що нарешті у нього будуть друзі. В Єві, а потім – сподіваємось – і в школі.

В цій новині не буде жодних фінансових прохань. Дорослі друзі Дмитрика зібрали достатньо коштів, щоб сплатити за оренду та утримання їхнього будинку найближчим часом.

Велика подяка всім, хто підтримує родину Сірошей! І привіт від нашого усміхненого хлопчика!

Контактні телефони:

(067) 605 17 72 Ольга Кравчук
(067) 753 42 52 Світлана Єжова

Детальна інформація про Дмитра Сіроша
Дмитро Сірош