Все новости

ДМИТРО ПРОДОВЖУЄ РЕАБІЛІТАЦІЮ В ЄВІ

Новини Дмитрика Сіроша.

А новин назбиралось багато! Пролетів листопад, за цей час Дмитро закінчив свій перший в житті курс реабілітації, всі фахівці відзначають позитивну динаміку та перспективність подальшої роботи. Тож Дмитрик буде продовжувати свою реабілітацію безкоштовно в рамках 14-го благодійного курсу в Центр інклюзії та корекції "ЄВА".

Тим більше, що у родини тепер є надійний друг - Nikolay Babkin, який допомагає в тому числі із транспортуванням родини в Центр "ЄВА". Дякуємо за підтримку!

Цього місяця багато людей долучились до гуманітарної допомоги Адаму та Дмитру Сірошам!

Щопонеділка та щоп'ятниці на кухні Центру "ЄВА" збирають пакунки з теплими речами, консервацією, їжею. Останнього разу ще і іграшки передали, для хлопця це щастя, бо в нього їх небагато. Кожного разу Світлана Єжова готує для Дмитрика смачний обід, який Дмитрик їсть після занять в Центрі.

Не завжди ми встигаємо зробити фотозвіти, багато разів щиро дякуємо за допомогу всім небайдужім! Спільними зусиллями дитина вдягнута на зиму, залишилось підібрати шапку (ніяк не вдається, це якийсь ребус) та вирішити питання із зимовим взуттям, список потреб нижче.

В цей зимово-хуртовинний день щиро радіємо, що в будинку Сірошей вже тепло! Адам встиг закінчити грубку з будматеріалів, які ми замовили. А на вихідних ми побачили допис волонтера Тетяни Жавріди про доставлені дрова.

Обігрівач, що ми надавали тимчасово, Адам привіз минулої п'ятниці, попросили його наступного привезти також і рахунки за електрику, щоб допомоги зі сплатою. Друзі! Ми вже наголошували, що допомога родині потрібна на постійній основі!

Актуальні потреби:
  • підгузки для дитини seni 4 або 5
  • пелюшки
  • теплий одяг для дитини в гарному стані (теплі вовняні або термо шкарпетки на ногу 22,5 см, зимова шапка) та зимове взуття (дутики на ногу 22,5 см)
  • пральний порошок, ополіскувач
  • продукти (крупи, консерви, мука, олія, цукор)

На жаль, поки немає відклику на створену заявку в сервісі єДопомога, шукаємо, де ще можна залишити заявку на гуманітарну допомогу родині. Якщо у вас є ідеї - діліться будь ласка, будемо вдячні!

Продовжуємо збір на покриття затрат на закупівлю цегли та будівельної суміші, які вже перетворені на теплу піч:

В листопаді надійшло ще 1974 грн,
тож до закриття боргу залишається 1509 грн.
Плюс чекаємо на квитанції за електрику.

Друзі, дякуємо всім за підтримку та допомогу! Разом зможемо більше!

Контактні телефони:

(067) 605 17 72 Ольга Кравчук

(067) 753 42 52 Світлана Єжова

Детальна інформація про Дмитра Сіроша

Допомогти можна:

на пальне для транспортування Дмитра -
на карту екстренної допомоги 4731 2191 1834 2520 (Ольга Кравчук)

перерахувати кошти on-line

перерахувати допомогу за реквизитами
Дмитро Сірош