Все новости

ТЕРМІНОВЕ ПРОХАННЯ ДЛЯ МИРОНА

Життя - буремна штука. Плануєш, йдеш до мети, витримуєш навантаження і випробування долі, і, здавалося б, ось вона - мета. Та раптом стається щось таке, що круто змінює твоє життя. І все починається по колу.

Мирончик Лабзенко минулого року готувався до аутоТКМ. Для цього він пройшов весь нелегкий протокол лікування нейробластоми з хіміями і важкою операцією.

Вже були придбані дороговартісні медикаменти для високодозної хіміотерапії, спаковані речі до центру трансплантації. Та процедура пересадки відкладалась то з однієї, то з іншої причини. А коли, нарешті, підійшов час госпіталізації, то виявилось, що пухлина з'явилася знову. Рецидив...

У той момент здалося, що сценарій фільму "День сурка" перетворився на реальність. Знову потрібно розпочати знову.

І Мирончик розпочав. Знову розпочалися хімії, вже більш сильні і агресивніші за попередні.  Та навіть вони не повністю вбили нову пухлину. За її видалення відмовлялись братись усі лікарі, усі боялись, що Мирончик не витримає операції.

Зголосились лише хірурги у інституті ім. Шалімова. Сама операція була надскладна і тривала близько 10 годин. Вдалося повністю видалити пухлину.

Миросик і тут був молодцем. За декілька днів після операції він більш-менш стабілізувався і повернувся з реанімації в палату. Увесь в трубочках-дренажах, він був схожий на маленького їжачка.

Були плани - швидко відновитись і повернутись до лікування в онкоцентр. Та на заваді стало лихо останніх двох років усього людства. Мирончик захворів на ковід...

Декілька тижнів пішло на лікування у ізольованому боксі. Переносив малюк хворобу дуже тяжко, з 13 кілограмів втратив аж 3 - майже чверть своєї ваги.

Коли хлопчик повертався до онкоцентру, без сліз дивитись на нього не можливо було. Тоненькі ручки та ніжки, змарніле обличчя. Чергова хімія теж не додала сили. 

Наразі Миросик сильно впав в аналізах після цієї хімії. Кістковий мозок втомлений операціями та численими хіміотерапіями теж не хоче правильно працювати.

З'явився стоматит, який заважає малюку їсти нормально. Голодний Мирон не може ковтати їжу - йому одразу починає боліти. Довелося терміново вводити парентеральне харчування. А від низького білку призначили Альбумін.

Наразі нам терміново потрібно 10 000 грн на придбання спецхарчування, альбуміну та ін. препаратів, необхідних малюку. Прохання дуже термінове, адже стан хлопця без цих медпрепаратів не стабілізувати ніяк.


Детальна інформація про Мирона Лабзенка
Контактні телефони;
мама Олена 097 824 51 14
координатор збору - Ольга Кравчук (067) 605 17 72

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Мирон Лабзенко