Все новости

МИКИТА ЯЗАН І ЙОГО ПОНЕВІРЯННЯ

Минулої суботи мені довелось побувати в гостях у Микити Язана. Наш тренер з Центру інклюзії та корекції "ЄВА" травмував ногу і довелося поспіхом шукати, хто б люб'язно зголосився нам дати на 2 тижні милиці. І як раз Микита погодився це зробити. Хто ж як не він, знає, як важливо мати такі речі у необхідну хвилину!

Микита сидів на ліжку і перебирав детальки від конструктора.
-- У "Ерудиті" задали завдання, як Попелюшці: змішати два види дрібних деталей і перебрати їх окремо кожного виду - розповідає мама Олена.

Влітку кожного року у Микити починається "відкат" у стані здоров'я.
-- Спочатку я нервувала і переживала. Зараз вже звикла і готова до цього - продовжує Олена.

Ціле літо хлопцеві було не дуже добре. Від спеки не спасав і кондиціонер. А неможливість вийти в цей час на вулицю (адже там ще спекотніше) просто розривала хлопця на частини.

Після відкату в хлопця настає агресія. Він починає буянити і під час одного з нападів він вибив собі передні зуби! Тепер, щоб їх поставити не вистачає 5000 грн. Окрім цього необхідна допомога на проходження курсів в центрі "Ерудит".  Оплату самих занять ми оплатили з коштів, зібраних на платформі Української біржі благодійності. Але є проблема добиратись до цього центру. Загальним транспортом Микита їздити не може, а власного автомобіля в сім'ї немає. Доводиться добиратись на таксі, а це приблизно 200-300 грн за 1 день занять. Таких днів на тиждень 3...

Окрім цього підійшла пора купувати протисудомні ліки... Одним словом, фінансова прірва.
В Микити пенсія 1800 грн, Олені за догляд за сином щомісяця нараховують аж 35(!) грн!
Олена заробляє тим, що шиє на замовлення. Але і ці заробітки не регулярні. Без допомоги людей тут не обійтись!

Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку мами Олени, або передати в Києві через координатора збору (можу зустрітись в будь-якому районі м. Києва)

Контактні телефони:
Координатор збору 0676051772 Ольга Кравчук

Картка Приватбанку для допомоги 4149 6090 0222 1077 Олена Язан
Микита Язан