Все новости

МИКИТА ЯЗАН ПОТРАПИВ У ЛІКАРНЮ! ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Кінець тижня не передбачав нічого поганого. Лише приємні зустрічі, перегляд фільму в кінотеатрі і заряд гарного настрою на наступний тиждень. Аж раптом пролунав дзвінок від Олени, матері Микити Язана. А такі пізні дзвінки добрими не бувають.
Так і є. Напередодні в Микити стався приступ. Він почав задихатись. Ніякі спроби припинити це задушшя не допомогли. Викликали швидку. Лікарі зробили заспокійливу інʼєкцію, але госпіталізувати відмовились. Як тільки лікарі поїхали, за годину приступ повторився. Викликали другу швидку і ті самі результати - відмова у госпіталізації. І тільки коли втретє за ніч Микита не зміг дихати, Олена викликала бригаду швидкої з приватної лікарні, яка таки вколола Сібазон і забрала хлопця, з надією госпіталізувати у лікарню.
Але надія гасла по мірі наближення до лікарень. Чотири (!) лікарні обʼїхала бригада швидкої і всі чотири відмовились госпіталізувати хлопця як тільки чули, що він після лікування окнологічного захворювання! Ви розумієте: людину відмовлялись госпіталізувати тільки через те, що вона колись (!) проходила лікування від онкології і тепер має наслідки після лікування! 
А тим часом хлопцю ставало все гірше і гірше. Бригада швидкої приняла рішення везти Микиту у приватну лікарню. І ось з неділі Микита там...
Його одразу підключили до кисню, вкололи потрібні препарати і дихання потроху відновилось. Вчора і сьогодні були профільні лікарі, які оглянули хлопця і дали рекомендації до подальшого лікування. Ще залишилось зробити УЗД та консультація кардиолога. І вже прийшов час робити МРТ, на якому і ці лікарі також наполягають...
Микиті знову потрібна допомога! Точну суму ми не можемо сказати, бо вона буде відома лише при виписці. Точно відома ціна за перебування 1 дня в палаті - 6000 грн. Скільки буде коштувати саме лікування - невідомо. 
По найбільш оптимістичних підрахунках нам потрібно буде близько 25 000 грн. Звісно, таких коштів в Олени немає - вона заробляє на життя тим, що шиє одяг на замовлення, адже їй постійно потрібно бути з Микитою поряд. 
Друзі, нам дуже-дуже потрібна ваша допомога! Вже на завтра планується виписка, а грошей немає!
Допомогти можна, перерахувавши кошти на картку мами Олени, або передати в Києві через координатора збору (можу зустрітись в будь-якому районі м. Києва)
Контактні телефони:
Координатор збору 0676051772 Ольга Кравчук

Картка Приватбанку для допомоги 4149 6090 0222 1077 Олена Язан

Микита Язан