Все новости

УКРАЇНА-ГРУЗІЯ: МІСТ, ЩО ЄДНАЄ

Ми дуже мало буваємо у соцмережах. Чому? Не вистачає сил. Ми, як усі, намагаємось пришвидшити нашу перемогу, допомагаючи там, де найпотрібніше. Але є моменти, якими ми дуже хочемо поділитися з вами.

6 квітня у братній Грузіі відбулася вистава. Це не просто вистава, а 6 премʼєра ირა კოხრეიძის ინკლუზიური თეატრი/Ira Kokhreidze's Inclusive Theatre

Декілька років тому талановита режисерка Ira Kokhreidze разом зі своїм чоловіком George MikÃberidze зібрали трупу надзвичайно талановитих акторів, більшість з яких ще й мають інвалідність. І ось вже 6 сезонів поспіль їх трупа з успіхом грає на Тбіліських театральних підмостках, даруючи позитивні емоції своїм глядачам.

Цього року ці чудові люди вирішили увесь дохід від премʼєри направити на допомогу дітям у братню Україну, яка зараз героїчно протистоїть російському злу, виборюючи свою свободу.

Ми щиро вдячні Ірі та Георгію, усім акторам театру, а також усім причетним до цієї чудової події. Разом жителями Грузії було зібрано та перераховано 10 550 доларів США!

Нехай у вашій країні та домівках завжди буде мир і спокій. І обовʼязково, як тільки закінчиться ця клята війна, ми чекаємо усіх у нас в Центрі інклюзії та корекції «ЄВА»!

А куди ми витратили ці кошти? Про це згодом…Допомогти нам можна завжди за цим посиланням

Проект "Оновлена лікарня"