Все новости

КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПОЛТАВЬСЬКИХ ДІТЕЙ. ДОПОМОЖІТЬ ПОГАСИТИ БОРГ!

ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ-ЦЕ ДОВГИЙ ШЛЯХ, ВІН ПОВ'ЯЗАНИЙ З БЕЗЛІЧЧЮ ПРОБЛЕМ, НЕСПОДІВАНИХ ПОВОРОТІВ, З ПРИЙНЯТТЯМ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ І РОЗУМІННЯМ ТОГО, ЩО ВСЕ ПОТРІБНО РОБИТИ ПІД ЧАС І ПРАВИЛЬНО.


Лікування дитячої онкології у сто крат складніше. Адже тут, крім лікування за протоколом, підключається одна важлива дуже обставина: дитина і біль.

Поки йде обстеження для встановлення діагнозу, малюкам доводиться дуже непросто. Чужі тьоті і дяді, заплакана мама, голки, наркоз і тд. Виробляється страх, жах при вигляді лікаря або медсестри ... Істерії, сльози і тотальний дитячий страх.
Але ось все обстеження пройдено і поки всі чекають результатів, дитина заспокоюється. Він ще не розуміє, що попереду довгий шлях, на якому за його життя боротимуться лікарі і весь медперсонал, його рідні, близькі та дуже багато зовсім незнайомих йому людей.
І вже в цей час лікар пояснює батькам весь хід лікування. А починається він з постановки катетера. Він потрібен для того, що б не колоти дитині кожен раз вену. Це боляче, це травматично і не безпечно. Раніше для це застосовувалися підключичні катетери. Але вся проблема в тому, що довго вони не стояли, вони запалювалися і їх знімали. Потім знову наркоз, знову новий підключичний ....
Уже й не пригадаю, коли ми вперше дізналися про це чудо-катетер Bpoviac. По суті, це еволюція венозного доступу! Він встановлюється на тривалий час, на рік, півтора. З ним діти можуть пройти весь курс лікування! Звичайно ж його ціна набагато вище простого підключичної катетера, але як мама онкохворої дитини, запевняю вас-ціна тут виправдана. Це плата за спокійне, без сліз і болю лікування.
Пару років тому до нас звернувся лікар анестезіолог дитячої Полтавської міської лікарні з проханням допомогти придбати катетери Бровіак для маленьких пацієнтів. З тих пір ми намагаємося їм допомагати в цьому.

У Полтаву поїхали чергові 5 штук катетерів. Але проблема в тому, що взяті вони з відстрочкою платежу. Діти не можуть чекати і терпіти біль не повинні теж. Тому було прийнято рішення взяти катетери в борг.
Друзі! Ми ніколи не підводили своїх постачальників з оплатою. Саме тому, ми маємо можливість іноді, екстрено вирішувати багато моментів своєї роботи.

Ми звертаємося до вас з проханням допомогти в зборі 23 400 на оплату рахунку. Вже дуже скоро постане питання про нову партію катетерів для діточок, а у нас ще висить борг за стару.


Дякуємо за те, що ви з нами!
Дякую за те що ви є!

Контактні телефони: координатор збору Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)
Допомогти можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Проект "Оновлена лікарня"