Все новости

ОПЕРАЦІЯ З МІНІМАЛЬНИМИ НАСЛІДКАМИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ ДИТИНИ

ОПЕРАЦІЯ З МІНІМАЛЬНИМИ НАСЛІДКАМИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ ДИТИНИ


Друзі! Дорогі наші помічники! Дякуємо вам за допомогу і участь в житті онкохворих дітей! Без вашої підтримки багато для них було б неможливим! Допомога приходить в самих різних її проявах, і вся вона дуже важлива і необхідна.
На ряду з закупівлею медикаментів і витратних матеріалів, з оплатою обстежень і реабілітацій, наш фонд так само проводить збори на купівлю медичного обладнання для відділень українських лікарень. На жаль, це дуже повільні за термінами збори, безумовно допомогти реальному дитині, який терміново зараз її потребує, важливіше. Це так. Але на результат лікування впливають ще дуже багато факторів, крім ліків. І один з них-якісно проведена операція. А якість багато в чому залежить від оснащення операційної, тобто від обладнання яке в ньому є.
Сьогодні, ми продовжуємо збір на обладнання для операційної Київського міського клінічного онкологічного центру. У ньому потребує торакальне відділення лікарні. Операцій на легенях проводиться багато як дітям, так і дорослим, і мета покупки цього обладнання-забезпечити безпечне проведення цих операцій лапароскопічним шляхом. Це забезпечить більш швидке відновлення після операції, відсутність хірургічних швів. Це сучасний спосіб проведення різних операцій без важких наслідків для організму.
На сьогоднішній день до збору залишається все ще дуже велика сума. Збір йде повільно, але ми дуже сподіваємося, що нам з вами це під силу!


Друзі, ми просимо допомоги в зборі 484 000 дол. на покупку стійки OLIMPYS для торакального відділення КГКОЦ.

Це дуже важливо і необхідно для проведення сучасних і безпечних операцій.


(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів)
Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
OLYMPUS Проект "Оновлена лікарня"