Все новости

ДОРОСЛІ ПАЦІЄНТИ. ЇМ ТЕЖ БОЛЯЧЕ, ВАЖКО І НЕ ПРОСТО.

ЗДАТИ АНАЛІЗ КРОВІ, ПЕРЕЛИТИ КРОВ АБО ТРОМБОКОНЦЕНТРАТ, ПРОКАПАЛИ АНТИБІОТИКИ АБО ІНШІ ПРЕПАРАТИ ...
ТІ, КОМУ В ЖИТТІ ЦЕ ДОВЕЛОСЯ ВІДЧУТИ, ХОЧ РАЗ, ЗНАЮТЬ, ЯКІ ЦЕ НЕ ПРОСТІ ПРОЦЕДУРИ. ЯКІ З ПРИЄМНІ І ХВОРІ.


А тепер, давайте уявимо тих, хто волею долі опинився в лікарні зі страшним діагнозом і лікуванням, довжиною в місяці.

Це пацієнти, яким, майже щодня беруть кров на аналіз, яким капають хіміо препарати не один день і два, не одну годину а триваліше. І хімія ця пекуча, від якої згорають вени. І з часом, у цих пацієнтів вен не видно. Їх просто не знайти. Це додає клопоту і лікарям і самим пацієнтам.
Але на щастя, медицина розвивається і не стоїть на місці.
Для того, що б уникнути таких наслідків з венами в лікуванні онкології, існує порт система венозного доступу.
Така система встановлюється один раз на весь курс лікування! Завдяки цьому, у пацієнтів не травмуються вени, він не відчуває всіх «принад» важких, пекучих хімій, через порт вводять все: і хімії, і кров і плазму і антибіотики, абсолютно все, що наказано доктором по протоколу лікування.
Є у порт системи ще один, дуже не маловажний аспект. Весь період лікування, в перервах, пацієнти можуть вести звичний спосіб життя. Порт систему не потрібно промивати і перев'язувати, боятися її намочити. Людина може відвідувати басейн, приймати душ, гуляти і тд.
Досить сказати лікареві, про свої хоби і улюблений вид спорту, тоді лікар встановить порт систему в оптимальному для пацієнта, місці. Сама по собі вона дуже компактна і розташовується під шкірою.
Катетер, з'єднаний з портом, вводиться в центральну вену. А сам порт розташований під шкірою. Медсестра проколює мембрану порту, до голки підключається інфузійні система і починається введення ліків.
Проблема комфорту лікування дітей вирішується давно і успішно. Всі дітки проходять лікування з подібними катетерамі.Сбори на лікування дітей ведуться по всіх усюдах.
А ось, доросла категорія онкохворих пацієнтів, цієї можливості не має. Це їхня власна проблема. І вирішити їм її не так то просто.
Вартість однієї порт системи 8 000 грн. А так як у дорослих дозування препаратів набагато більше, ніж у дітей, то і вартість їх набагато вище.
А фондів, які займаються допомогою дорослим, одиниці.

Дорогі наші жертводавці! Ми дуже просимо допомогти нам зібрати 80 000 грн для покупки 10 штук порт систем для відділення хіміотерапії Київського міського клінічного онкологічного центру!

Будь ласка, давайте підтримаємо дорослих в їх не легкій боротьбі за своє життя! Давайте допоможемо зробити їх лікування комфортним і безболісним!
Так, дорослі не діти, але їм теж боляче, важко, нелегко і не просто!
Будь ласка, в призначенні платежу. вкажіть »На порт системи»

Спасибі за те, що ви снами!
Дякую за те що ви є!

Світлана Єжова (координатор проекту) (067) 753 42 52
Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Проект "Оновлена лікарня"