Все новости

ATWIX ПРОТИ ДИТЯЧИХ СЛІЗ

Сьогодні знову хочемо розповісти вам про подарунки. І, хоча ми їх отримали ще півтора місяці тому, але менш приємно від цього не стає.

Пам’ятаєте, ми писали про партнерство з Розетка, завдяки якому ми змогли зекономити на придбанні телевізора і кріплення до нього майже 1000 грн?
Так ось: цей телевізор було придбано за кошти, зібрані працівниками компанії АTWIX.

Хлопці і дівчата вже не вперше нам допомагають. Минулого року, завдяки їм ми могли придбати портативний апарат УЗД, який зараз використовують під час операцій та при ургентних випадках безпосередньо в палатах, коли стан пацієнтів не дозволяє проходити стаціонарне обстеження.

Цього року вони знову вирішили нас підтримати і зібрали 56 740 грн! На ці кошти ми змогли закупити телевізор у Центр інклюзії та Корекції "ЄВА", а також 10 катетерів БРОВІАК, які вже рятують венки маленьких пацієнтів Полтавської дитячої лікарні.

В нашому будинку Центру завжди приємно, цікаво та затишно. Та іноді, під час масажу, у деякий маленьких пацієнтів виникають болісні відчуття. Особливо це стосується діток з ДЦП, коли спастика м’язів дуже сильна і розім’яти їх безболісно просто неможливо. І таких випадках дуже допомагає телевізор, а саме перегляд мультиків. Вони відволікають від неприємних відчуттів і сеанси масажу проходять без сліз.

Про важливість катетерів Бровіак я навіть не буду переповідати. Це порятунок для десяти дітлахів, яким щодня не будуть робити болісні уколи, набираючи кров на аналіз або вводячи ліки. В їх непростому житті буде трішки менше болю і сліз.

Безмежно вдячні усім працівникам Аtwix, що долучились до такої потрібної справи. Завдяки вам дитячих сліз стало менше, а щасливих посмішок - більше!

Також хочу нагадати, що потреба у катетерах Бровіак - постійна. Допомогти їх придбати можна, здійснивши пожертву на сторінці проекту на сайті УББ https://dobro.ua/project/vriatuvati_venki_ditei/

Проект "Оновлена лікарня"