Все новости

КАТЕТЕРИ, КАТЕТЕРИ, ЧАРІВНІ КАТЕТЕРИ

Що таке "катетери" і навіщо вони взагалі потрібні?
Це розхідний матеріал, який постійно і у великих кількостях використовується у лікуванні. Адже через них вводяться усі препарати, які не пігулки або капсули. Потрібна хімія? Підставляй катетер. Антибіотик потрібен? Теж туди! А як вводити фізрозчин з протигрибковим? Ну не пити ж його! Тільки через катетер!
Бувають ці катетери різні. Є катетери-метелики. Вони найпоширеніші і найболючіші. Їх щоразу потрібно вставляти у вену і щоразу терпіти біль. Якщо ви колись були в лікарні, то, мабуть, бачили людей, в яких руки перев'язані бинтом і не згинались. Саме так роблять, коли важко потрапити у вену або бракує коштів на придбання кожного разу нового. Відчуття від цього, я вам хочу сказати, зовсім погані. Колись мені довелось декілька годин пробути з таким катетером. До вечора я думала, що рука відвалиться - так вона боліла, свербіла і пекла.

Тому дітям такі катетери ставлять дуже рідко. В більшості використовують підключичні катетери, які ставляться в центральну вену.

Це вже менш травматична процедура. Робиться вона під наркозом і один катетер стоїть приблизно місяць, іноді навіть і довше. За цей період можна пройти одну хімію та підняти аналізи різними препаратами.

Найбільш довготривалими катетерами є катетери Бровіак. Вони можуть служити пацієнту декілька місяців, а, іноді, навіть і рік. А це значить, що маленький пацієнт зовсім не відчуває болю. Йому просто підключають крапельницю до цього катетера - і все!

В онковідділеннях користуються, переважно двома останніми видами підключичних катетерів. Вони потрібні різних розмірів і видів у великих кількостях.

Ось і Полтавська дитяча лікарня, де лікуються діти з усієї області, потребує ці девайси у великих кількостях постійно.

Ми нещодавно передали у відділення різні катетери, але час проходить і запаси вже зменшуються.
Потрібно знову замовляти нову партію катетерів для полтавських дітей.
На це нам потрібно 54 200 грн: 43 000 грн на 10 катетерів "Бровіак" 5600 на оплату звичайних підключичок, які ми вже передали відділенню і стільки ж само на ще одну партію (5 шт).

Попереду Різдв'яні свята. Багато хто з вас захоче подарувати подарунки дітям, яким доля визначила важкі випробування. І, можливо, хтось захоче подарувати дітям лікування без болю. Це буде найращим подарунком!
Контактні телефони:
координатор збору Ольга Кравчук (067)6051772 (можу зустрітись у будь-якому районі м. Києва)

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами