Click to order
ХОЧУ ДОПОМОГТИ!
Total: 
ПІБ
Ваш номер телефону (за бажанням)
Призначення платежу
Призначення платежу
Все новости

НОВЕ ЖИТТЯ ЯРІКА УСТІНОВСЬКОГО

Ярослав Устіновський
Не дуже чітке фото. Але на ньому видно втомлене, але радісне обличчя Яріка. І підстави для такої радості є!
Для тих, хто вперше читає про хлопця, нагадаю. Велика проблема Яріка - м'язова слабість, через що дуже сильно деформувалась грудна клітина. Це все призвело до того, що легені хлопчика не могли розвиватись і за деякий час він мав усі шанси просто перестати дихати. Єдиним виходом у ситуації Яріка була операція.
І ось, востанні дні минулого року Ярославу таки зробили операцію, під час якої встановили титанову пластину. Вона тепер підтримує хребет, ребра і дає місце легеням для росту!
Операція була важка, але закінчилась добре. За день Яріка перевели з реанімації в палату, а за тиждень хлопець поїхав додому.
Крок за кроком, день за днем Ярік звикає до нових відчуттів. Жити з цією пластиною потрібно буде близько 3 років, після чого її треба буде змінити на іншу. За цей час в хлопця велике завдання - зміцнити м'язовий корсет, який зможе підтримувати хребет в правильному положенні.
Все це дуже радує. Окрім одного. В нас все ще існує борг за ту саму пластину, яку встановили хлопчику. Не вистачає ще 10 474 грн. Іншого вибору, ніж знову залізти в борг, ми не мали. Адже цю операцію Ярославу мали зробити ще декілька років тому, але в родини просто не було на це гроші. Час спливав і ризик для життя був вже дуже великий.
І тепер ми просимо вас допомогти нам зібрати цю суму!

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами