Все новости

НОВЕ ЖИТТЯ ЯРІКА УСТІНОВСЬКОГО

Ярослав Устіновський
Не дуже чітке фото. Але на ньому видно втомлене, але радісне обличчя Яріка. І підстави для такої радості є!
Для тих, хто вперше читає про хлопця, нагадаю. Велика проблема Яріка - м'язова слабість, через що дуже сильно деформувалась грудна клітина. Це все призвело до того, що легені хлопчика не могли розвиватись і за деякий час він мав усі шанси просто перестати дихати. Єдиним виходом у ситуації Яріка була операція.
І ось, востанні дні минулого року Ярославу таки зробили операцію, під час якої встановили титанову пластину. Вона тепер підтримує хребет, ребра і дає місце легеням для росту!
Операція була важка, але закінчилась добре. За день Яріка перевели з реанімації в палату, а за тиждень хлопець поїхав додому.
Крок за кроком, день за днем Ярік звикає до нових відчуттів. Жити з цією пластиною потрібно буде близько 3 років, після чого її треба буде змінити на іншу. За цей час в хлопця велике завдання - зміцнити м'язовий корсет, який зможе підтримувати хребет в правильному положенні.
Все це дуже радує. Окрім одного. В нас все ще існує борг за ту саму пластину, яку встановили хлопчику. Не вистачає ще 10 474 грн. Іншого вибору, ніж знову залізти в борг, ми не мали. Адже цю операцію Ярославу мали зробити ще декілька років тому, але в родини просто не було на це гроші. Час спливав і ризик для життя був вже дуже великий.
І тепер ми просимо вас допомогти нам зібрати цю суму!

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами