Все новости

ТИЖНЕВИЙ ТУР З РЕАНІМАЦІЇ

ЩЕ ОДИН БІДОЛАХА, ЯКИЙ ГОСТРО ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ, ЦЕ ДІМКА ОМЕЛЯШКО.

Ще два тижні тому, коли я приходила до нього в гості, все йшло звичайним чергою і нічого не віщувало біди. Діма відчував себе нормально, як всі знемагав від спеки, але грав на комп'ютері (улюблене його заняття) і взагалі все йшло звичайним чергою.

Позаминулої п'ятниці, приїхавши з лікарні, хлопець раптом став млявим і мовчазним. Пам'ятаючи минулі погіршення, мама не стала чекати, а тут же зв'язалася з нейрохірургом, який оперував Діму. Його вердикт - терміново госпіталізуватися!

Але ось біда - Інститут нейрохірургії, де постійно оперується хлопчисько, був закритий на «миття» в зв'язку з коронавірусів і прийняти туди не могли. Довелося їхати в 7 дитячу лікарню, в якій стали рятувати нашого героя.

У підсумку, після обстежень, консультацій та консиліуму, минулої суботи, о 2 годині ночі Дімку прооперували. Причиною такого ургентної операції стала гідроцефалія і кіста, яка періодично турбує хлопця.

До вчорашнього дня Димка був в реанімації цієї лікарні, а вчора його реанімобілем перевезли в реанімацію Інституту нейрохірургії, де зараз він і знаходиться.

Величезне спасибі працівникам компанії Ернст Енд Янг, завдяки допомозі яких ми змогли оплатити один рахунок за ліки хлопчини.

Але зараз нам потрібно терміново оплатити медикаменти для хлопця на суму в 20 000 грн, які ми вже передали батькам. Крім цього, нам потрібно мати в запасі ще мінімум 5000 грн на екстрені потреби хлопчаки!

Друзі, підтримайте Дімку в біді!

Контактні телефони:
мама Надя (067) 796 73 59
координатор збору Ольга Кравчук (067) 605 17 72 (можу зустрітися в будь-якому районі м. Києва)

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,

команда Фундації

11.07.2020