Все новости

ПРОБЛЕМИ У СИНА, ПРОБЛЕМИ У МАМИ

УХ, ЦІ СОРОКОПУД! ХІБА З НИМИ МОЖНА СКУЧИТИ?


Назар, як і раніше, продовжує променеву терапію. Кожен день вони разом з мамою їздять на таксі з дому в ОХМАТДИТ і назад. Всього близько 50 км по пробок і заторів.

Променева - це завжди важко. Побочки можуть виражатися в чому завгодно. Наприклад, в проблемах зі шлунком і кишечником. На сьогоднішній день Назар отримує купу всяких ліків, які допомагають його організму проходити промені. І виснажливі поїздки все ж не можуть повністю затьмарити радість того, що основний час він проводить вдома, а не в лікарні.
Але на цьому гарні новини закінчилися. Починаються тривожні.
Ви ж пам'ятаєте, що близько півроку тому у Оксани, мами Назара, в слинних залозах знайшли рак - карциному. Тоді вона пережила операцію і пройшла променеву терапію.
Весь цей час вона відтягувала контрольне обстеження - грошей не було, а все, що було, витрачала на Назара. І дотягла до того, що місце операції стало боліти, вона стала задихатися і погіршився ковтання. Обследваніе виявило проблему в щитовидці - дуже щільний і незрозумілий вузол.

Є кілька варіантів, що це може бути: кіста, постлучевая ускладнення або метастаз.
Щоб це все з'ясувати, потрібно пройти аналізи і, швидше за все, прооперуватися. Саме тому, що вже був рак, лікарі схиляються до видалення цього вузла. Але знову проблема - вартість лікування близько 25000 грн, а таких грошей у Оксани немає.

Ось і виходить, що снігова куля тільки наростає. І який вихід із ситуації - просто не видно. Як завжди, все впирається в гроші ...

Зараз у нас кілька завдань:
- швидше сплатити аптеці ліки, які ми взяли для Назара. А це 17500 грн.
- знайти ще близько 5000 грн для продовження лікування хлопчаки
- знайти 25000 грн для Оксани, щоб врятувати сина маму.

Дуже амбітна програма на 47 500 грн. А що робити, якщо життя - штука дорога ...

Друзі, давайте разом підтримаємо цих двох. Вони б'ються як можуть, виживають як можуть і при цьому примудряються дарувати позитив оточуючим. І їм дуже потрібна підтримка!
Допомогти можна, перерахувавши кошти:
З вдячністю,
Команда Фундації
21.09.2020

перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд