Все новости

ДЕ БРАТИ СИЛИ?

НЕЩОДАВНО, ПЕРЕГЛЯДАЮЧИ СТАРІ ФОТОГРАФІЇ, НАТРАПИЛА НА НАЙПЕРШУ ФОТОГРАФІЮ, КОЛИ ХЛОПЕЦЬ ТІЛЬКИ ПОЧИНАВ ЛІКУВАННЯ. ЯКА Ж РАЗЮЧА РІЗНИЦЯ!


Назар п'ятирічної давності - зовсім ще дитина. Так, задатки проглядалися вже і тоді. Командирський погляд, розважливі мови.

Назар сьогоднішній - це вже повністю дорослий хлопець, з цілями, характером і мотивацією.

Якщо що задумав - бути цьому обов'язково! Якщо щось захотів - обов'язково вивчить всі пропозиції на ринку, вибере найвигідніше і буде відкладати по чуть-чуть аж поки не досягне мети. І які б не були спокуси - не відступиться від своєї мети.

Так і з лікуванням. Їздити кожних 3 тижні йому зовсім не подобається. Але чітка мета - закінчити лікування - поставлена ​​і, як би не було важко і боляче, треба йти.

Все лікування Назара проходить вкрай важко через тотальну алергії. Кожен препарат доводиться тестувати і купувати тільки оригінальні, тільки чисті, ніяких дженериків.

На сьогоднішній день триває блок Темодал з Цітозаром. Проходять від МРТ до МРТ. Останнє МРТ було тиждень тому. Вирішили продовжувати.

Сил вже немає. Грошей немає. Але Назар з мамою Оксаною йдуть свій шлях і пройдуть його до кінця обов'язково.

Для цього їм потрібна підтримка.

На сьогоднішній день нам терміново потрібно оплатити ліки і витратні матеріали, які ми передали Назару, на загальну суму 29 000 грн. На рахунку для хлопця давно мінус.

Немає допомоги- немає шляху. Але ми обов'язково його підтримаємо, правда?

Контактні телефони:
мама Оксана (067) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067) 6051772

Із вдячністю,
команда Фундації
15.08.2020

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Назар Сорокопуд