Все новости

НАЗАР СОРОКОПУД:ПАН АБО ПРОПАВ!

ДАВНО НЕ БУЛО НОВИН ПРО ЗАЧАРОВАНОМУ ХЛОПЧИКА НАЗАРЕ СОРОКОПУД. НА ЖАЛЬ, ХОРОШИХ НОВИН У НАС І НЕМАЄ.


У Назара рецидив. Всього кілька місяців прожив хлопчисько  майже як здорова дитина. Але перше ж КТ показало, що це була всього лише надія.

Став питання: що робити далі? Опускати руки? Боротися? Професор Желудкова була категорична: опускати руки занадто рано. Потрібно пробувати боротися.

Розписали лікування. У ньому дорогущий Авастин, раз в два тижні.

Але коли йдеш вірною дорогою, тобі допомагають навіть каміння. Дивним чином у Назара з'явилося кілька флаконів Авастину абсолютно безкоштовно, ще один флакон нам вдалося взяти за 5000 грн, що зовсім мало (вартість 1 фл від 16 до 40 тисяч!). Решта ліків або були у відділенні, або нам довелося їх закупити.

На сьогоднішній день у нас утворилася заборгованість перед аптекою в розмірі 11 424 грн. І з Назаром трапилася ще одна неприємність.

Ні для кого не секрет, що хлопчисько - страшний алергік. Алергія у нього на все. За роки лікування шляхом проб і помилок, йому підібрали антибіотик, який приймався організмом і який допомагав. Це Фортум.

І ось, раптово, він зник з аптек. На перереєстрації. А Назару без нього ніяк.

На щастя, наші колеги з м. Рівне знайшли там на залишках 40 фл препрарата - якраз на 10 днів. Але викупити їх треба було за готівку. Це 4000 грн.

Нам довелося екстрено позичати гроші у іншої дитини, адже у Оксани є кошти тільки на найближче МРТ і поїздку до проф. Желудкової.

З цієї суми нам вдалося зібрати 550 грн. Таким чином нам потрібно:

1) зібрати 3450 грн 2250 грнчтоб віддати борг за Фортум
2) 11 424 грн - оплата медикаментів Назара
3) хоча б 5000 грн про запас, щоб екстрено реагувати на потреби хлопчика.

РАЗОМ 19 874 грн, з них 14 874 грн - Надтерміново!

Пан або пропав. У Назара вибір невеликий. Як буде далі - одному Богу відомо. Але нам потрібно підставити своє плече в цей важкий момент. Дуже потрібно.

Контактні телефони:
мама Оксана (067) 989 59 84
координатор збору Ольга Кравчук (067) 6051772

Допомогти можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,
команда Фундації
04.02.2020

Назар Сорокопуд