Все новости

ПЛАТА ЗА РАДІСТЬ

НАША ПРИНЦЕСА РОКСАНА ШИРИНОВА НАС НЕ ПІДВЕЛА.


Після проходження обстеження, а також після отримання результатів на руки, нам подзвонив тато дівчинки і повідомив бажану новина. Роксана в ремісії, медуллобластома не повернулася!

Хіба ми могли на це розраховувати, коли дівчинка тільки починала лікування? Мабуть, що ні. Але зараз на власні очі ми спостерігаємо, як дівчинка, якій давали дуже мало шансів на життя, вже третій рік поспіль чує бажані новини! Можливо для когось, хто читає ці слова, Роксана стане прикладом для наслідуванням і зернятком надії.

Але на цьому гарні новини закінчуються. Адже таке важливе обстеження, принесло радість, не оплачене. З необхідних 8900 грн у нас є тільки 485 грн. Цього катастрофічно мало! Нам терміново потрібно знайти ще 8415 грн, щоб заплатити клініці Оберіг, яка пішла на зустріч і не тільки зробила шалену знижку на повне обстеження Роксани, але і погодилася почекати з оплатою!
Наша дівчинка поїхала додому і приїде вже через півроку на черговий огляд. Поїхала щаслива. Ми дуже раді за неї. І дуже просимо вас допомогти з оплатою цієї радості!

координатор збору (067) 605 17 72 Ольга Кравчук (можу зустрітися в будь-якому районі міста Києва)


Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,
команда Фундації
04.04.2018
Роксана Ширинова