Все новости

СЬОГОДНІ СТАРТУВАВ ЩЕ ОДИН БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «МІЖ НЕБОМ І ЗЕМЛЕЮ»

ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ!
ОСЬ УЖЕ КІЛЬКА РОКІВ НАШ ФОНД ВЕДЕ РЕАЛІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»


Мета цього проекту -Відновити дітей, яким пощастило перемогти онкологію. Але в результаті травматичних, калічать операцій і агресивного лікування, втратити здатність повноцінно жити. Багато з них залишилися в інвалідному кріслі, деякі прикуті до ліжка, у кого-то проблеми з промовою, зором і тд.
Цим дітям закрита дорога в соціум. Саме на цих дітей спрямована наша допомога в цьому проекті.
Такими дітьми займаються реабілітологи, психологи, психотерапевти, логопеди і масажисти. Регулярно проходять заняття з плавання з реабілітологом в басейні. Всі ці заходи допомагають дітям встати на ноги, поліпшити моторику рук, розвинути мова, зміцнити імунітет і бути в потоці нормального життя. Результати нас радують і проект стабільно розвивається і реалізується.
А сьогодні став на шлях реалізації ще один, зовсім новий проект в форматі «Повернення до життя»
Тільки тут мова не про дітей.
Тут мова про батьків.
Батьках, які втратили свою дитин
"Між небом і землею
Так ми назвали наш проект. Його мета-психологічна допомога батькам. Батькам-сиротам. Батькам, які тепер будуть жити між небом і землею. Тим, хто ще не ТАМ, але вже повністю і не ТУТ.
Повністю ТУТ їм належить навчитися жити.
Цим проектом ми хочемо підтримати і сказати їм: «Ми поруч, ми разом, ми з тобою. Ми тебе чуємо і розуміємо. Ти завжди можеш розраховувати на нас. »
Поруч з нами близькі і рідні, поруч з нами діти, які переживають не менше нашого, кого ми за час гонки в лікуванні не помічали. І якщо не дозволити допомогти собі, ми продовжуємо їх теж мучать.
Багато хто з нас вважають, що справляються самі, багато, вважають, що замовчуючи своє горе, все само собою обійдеться, хто не любить або не довіряє психологам, а хто то просто не готовий говорити про сам самому ....
Кожен для себе по-своєму правий. Тільки все це не правильно.
Потрібно далі жити, працювати, ростити дітей, народжувати дітей.
А для цього потрібно здоров'я. І в першу чергу психологічний.
Здоров'я і стрес-це абсолютно не сумісні речі.
Це той не повний аспект, який став основою у вирішенні створення цього проекту.
І ще те, що ні діти-інваліди, ні батьки-сироти, нашій державі не потрібні.
Сьогодні був перший пілотний день проекту «Між небом і землею» Ознайомчий, насичений і дуже емоційний. Ні прізвищ, ні суті занять, я висвітлювати не можу і не буду. Це дуже особисте і залишиться тільки між нами, учасниками зустрічей.
Тільки напишу, що були і сльози і сміх і міркування на все що стосуються теми нашого життя. Періодично були коригування психологом. Кава, перекуси, перекури, екскурсія по Будинку казки.

Будинок казки. Це те місце, де ми провели наш захід. Ми дуже вдячні Рівіль Кофман, феї, президенту фонду «Сильні духом» за надану можливість зустрічі в такому милому, приголомшливо затишному місці!

Коли людині погано, боляче, мега важко, кращого місця і не знайдеш.

Надалі, ми плануємо проводити наші зустрічі і на природі і виїжджаючи за межі міста.
А сьогодні ми хочемо сказати: «В добру путь, нашому потрібного, важливого і не простому проекту! Давайте повертатися до життя! »
Друзі, ось така сумбурна і емоційна вийшла новина. Поступово б будемо інформувати вас про перебіг подій, пов'язаних з цим проектом.

Будьте з нами!
З вдячністю, команда Фундації.
01.08.2020 г

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Проект "Між небом та землею"