ОСЬ УЖЕ КІЛЬКА РОКІВ НАШ ФОНД ВЕДЕ РЕАЛІЗАЦІЮ БЛАГОДІЙНОГО ПРОЕКТУ «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»
Мета цього проекту -Відновити дітей, яким пощастило перемогти онкологію. Але в результаті травматичних, калічать операцій і агресивного лікування, втратити здатність повноцінно жити. Багато з них залишилися в інвалідному кріслі, деякі прикуті до ліжка, у кого-то проблеми з промовою, зором і тд.
Цим дітям закрита дорога в соціум. Саме на цих дітей спрямована наша допомога в цьому проекті.
Такими дітьми займаються реабілітологи, психологи, психотерапевти, логопеди і масажисти. Регулярно проходять заняття з плавання з реабілітологом в басейні. Всі ці заходи допомагають дітям встати на ноги, поліпшити моторику рук, розвинути мова, зміцнити імунітет і бути в потоці нормального життя. Результати нас радують і проект стабільно розвивається і реалізується.
А сьогодні став на шлях реалізації ще один, зовсім новий проект в форматі «Повернення до життя»
Тільки тут мова не про дітей.
Тут мова про батьків.
Батьках, які втратили свою дитин
"Між небом і землею
Так ми назвали наш проект. Його мета-психологічна допомога батькам. Батькам-сиротам. Батькам, які тепер будуть жити між небом і землею. Тим, хто ще не ТАМ, але вже повністю і не ТУТ.
Повністю ТУТ їм належить навчитися жити.
Цим проектом ми хочемо підтримати і сказати їм: «Ми поруч, ми разом, ми з тобою. Ми тебе чуємо і розуміємо. Ти завжди можеш розраховувати на нас. »
Поруч з нами близькі і рідні, поруч з нами діти, які переживають не менше нашого, кого ми за час гонки в лікуванні не помічали. І якщо не дозволити допомогти собі, ми продовжуємо їх теж мучать.
Багато хто з нас вважають, що справляються самі, багато, вважають, що замовчуючи своє горе, все само собою обійдеться, хто не любить або не довіряє психологам, а хто то просто не готовий говорити про сам самому ....
Кожен для себе по-своєму правий. Тільки все це не правильно.
Потрібно далі жити, працювати, ростити дітей, народжувати дітей.
А для цього потрібно здоров'я. І в першу чергу психологічний.
Здоров'я і стрес-це абсолютно не сумісні речі.
Це той не повний аспект, який став основою у вирішенні створення цього проекту.
І ще те, що ні діти-інваліди, ні батьки-сироти, нашій державі не потрібні.
Сьогодні був перший пілотний день проекту «Між небом і землею» Ознайомчий, насичений і дуже емоційний. Ні прізвищ, ні суті занять, я висвітлювати не можу і не буду. Це дуже особисте і залишиться тільки між нами, учасниками зустрічей.
Тільки напишу, що були і сльози і сміх і міркування на все що стосуються теми нашого життя. Періодично були коригування психологом. Кава, перекуси, перекури, екскурсія по Будинку казки.
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-3466-4363-a231-616231366637/izobrazhenie_viber_2.jpg)
Будинок казки. Це те місце, де ми провели наш захід. Ми дуже вдячні Рівіль Кофман, феї, президенту фонду «Сильні духом» за надану можливість зустрічі в такому милому, приголомшливо затишному місці!
![](https://static.tildacdn.com/tild3037-6438-4936-b065-306637333332/izobrazhenie_viber_2.jpg)
Коли людині погано, боляче, мега важко, кращого місця і не знайдеш.
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3933-4666-a338-386636616638/izobrazhenie_viber_2.jpg)
Надалі, ми плануємо проводити наші зустрічі і на природі і виїжджаючи за межі міста.
А сьогодні ми хочемо сказати: «В добру путь, нашому потрібного, важливого і не простому проекту! Давайте повертатися до життя! »
Друзі, ось така сумбурна і емоційна вийшла новина. Поступово б будемо інформувати вас про перебіг подій, пов'язаних з цим проектом.
Будьте з нами!
З вдячністю, команда Фундації.
01.08.2020 г
Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами