Все новости

НЕМА ПІДТРИМКИ - НЕМА РЕЗУЛЬТАТУ!

БІЖАТЬ ДНІ ЗА ДНЯМИ, ОСЬ ВЖЕ ВСЬОГО КВАРТАЛ ЗАЛИШИВСЯ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ЦЬОГО ВАЖКОГО І БОЖЕВІЛЬНОГО 2020 РОКУ.

Для нашого героя, Влада Романюка, він теж був дуже непростим. Не дивлячись на те, що лікування онкології закінчилося вже дуже давно, все одно імунітет у наших дітей страждає. І тому в умовах епідемії вони знаходяться в зоні підвищеного ризику. Влад не виняток. Звісно, що з початком епідемії його посадили на строгий карантин, не дозволяючи виходити на вулицю, щоб не підхопити заразу. Для Влада це трагедія. Ні, не так: це зупинка життя.
Знаєте, в умовах відсутності інклюзії в Україні, люди з інвалідністю у нас змушені вести усамітнений спосіб життя. Інакше проста прогулянка перетворюється в аналог участі в Ironman з тією лише різницею, що в останньому беруть участь за власним бажанням і заздалегідь наполегливо і багато тренуються.

Влад виявився заручником своєї хвороби, заточеним в 4 стінах. Ні захоплення кулінарією, ні серіали вже не радували. Той жаданий соціум опинився далеким і недоступним.
Послаблення карантину трохи змінило ситуацію, але кардинально не змінило. Влад сто років «діагнозі». Давно не лунають телефонні дзвінки з питанням «як справи?». У друзів давно своє життя, в якій немає місця хлопцеві. Він один на один з життєвою ситуацією. Поруч батьки, які теж стали заручниками ситуації. Мама давно забула про свої захоплення та мрії, живучі Владом. Молодший брат давно став старшим, взявши на себе допомогу у всіх справах. Папа, як глава сім'ї, взяв на себе статтю турботи про ресурсах, глибоко заховавши власні почуття і емоції, не даючи права їм вийти назовні.

Єдиний шанс щось змінити - це реабілітаційні заняття. Довгі, важкі і дорогі. У Влада виходить, коли він працює. Чого-чого, а бійцівського характеру йому не позичати. Але проблема в тому, що займатися потрібно регулярно. На сьогоднішній день у нас є заборгованість в 19400 грн за заняття хлопця. На найближчий місяць треба ще хоча б 25 000 грн. Це той мінімум, при якому зберігається прогрес в заняттях саме Влада. В ідеалі ж, щоб був хороший прогрес цю інтенсивність треба збільшити вдвічі.

На сьогоднішній день нам потрібно мінімум 44 400 для Влада. Для героя, який переміг рак і так старанно намагається наздогнати нас, простих людей, яким просто пощастило, що ми можемо ходити, бігати і бути вільними від залежності від сторонньої допомоги.

Контактні телефони: (067) 753 42 52 Ольга Кравчук, координатор збору.

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Влад Романюк