Все новости

ШАНСИ, ТА БОРГИ.

                  Продовжує свої заняття з реабілітації  Лізочка Прохорова. Хто цікавиться історією дівчинки, знає, що народилась вона абсолютно здоровою дитиною. Але у  одну мить все змінилось-життя сім’ї вже не буде таким, як раніше. Всі сили були направлені на постановку діагнозу, на нескінченні  консультації…Та наступний  етап- реабілітація доньки, завдяки якої Ліза зможе навчитися ти заново.
                    І зараз, дівчинка впевнено демонструє всім  свої успіхи. За три місяця, які Ліза провела у центрі інклюзії «Ерудит», який займається проблемами дітей з діагнозом «аутизм», їх було чи мало!

                    Спеціалісти  центру  відмічають  відмінну активність батьків. А це дуже важливо, коли батьки допомагають, коли дома також займаються з дитиною.  Адже вони мають дуже величезне бажання допомогти своїй донечці навчитися жити повноцінним життям.  Результати всіх нас дуже задовільняють! У Лізи гарні показники та шанси!
                          Але, на превеликий жаль, реабілітація Лізи не безкоштовна. Завдяки вашій підтримці, ми маємо змогу сплачувати реабілітацію дівчинки. Щомісяця,  потрібні 23 -25 000 грн. Та ми не встигаємо- в нас вже накопичуються борги.
Друзі! Ми дуже просимо допомогти Лізочці!


Сума,яка потрібна для проходження подальшої реабілітації Лізи 109 248грн.

Будь ласка, допоможіть малечі! Ваша допомога та підтримка дуже важлива! Попереду все життя і вона може прожити його повноцінно!

Детальна інформація про Лізу Прохорову
Контактні телефони: 
(097) 601 52 64 Анна (мама). 
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів) 

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Ліза Прохорова