Все новости

УСПІХИ,ЯКІ ВСЕЛЯЮТЬ НАДІЮ.


Ось і закінчились всі свята,і ми повертаємось до роботи.  Наші підопічні, які  відвідують басейн, в січні місяці знаходяться на канікулах. Всі інші заходи з реабілітації проходять в повному, плановому режимі.
Наша Ліза проходить комплексний реабілітаційний курс в центрі реальної інклюзії «Ерудит» Досягнення дівчинки за не повних 3 місяці вражають!
За час відвідування центру ( з 27 жовтня 2020  року по 26 січня 2021  року) у репертуарі Лізи  з’явилися зв’язні фрази з трьох слів: у відповідь на запитання дорослого відповідає що вона зараз зробила чи збирається робити: “Я буду заниматься”, “Я пойду гулять” та т.п.).
Окрім цього:
1. Ліза почала спонтанно звертатися до дорослих з проханням здійснення певної мотиваційної діяльності: “Давай поиграем”).
2. Покращились реакції в оточуючим середовищем (без підказок здоровається та прощається з дорослими, ділиться предметами з дітьми).
3. У дівчики  покращився сон.
4. На 25% зникло не конрольоване автоматичне повторювання слів,почутих в чужій мові.
5. Покращилась дрібната велика моторика (Ліза навчилася стрибати взад та вперед, виконувати імітативні рухи (присідання, кругові рухи руками та ногами та ін.).  
6.Поліпшилась концентрація та увага (зараз тривалий час знаходитися на заняттях без небажаної поведінки, по мірі можливостей виконує усі завдання, реагує на звернення педагога відповіддю “Да”, “Нет”,повторює за ним послідовність виконання 3 рухів (3 с терапія) та
повторювати таку ж кількість слів (заняття з психологом та нейрокорекція).
        Друзі! Дорогі наші помічники! Завдяки вашій допомозі у дівчинки такі результати занять з реабілітації! Дитина повертається до життя! Вона адаптується та вчиться жити в соціумі! 
Вартість  комплексу занять в місяць  коштує від 25 330 грн. До того ж, перед началом занять, дівчинка пройшла скрін обстеження, його вартість 7 500 грн.
Всього, на реабілітацію Лізи зібрано 42 752 грн. З них 9 520 грн зібрано на платформі dobro.ua.
Щиро дякуємо кожного, то долучається до сбору, хто розуімє важливість цієї допомоги! Адже діти з аутизмом відчувають велику потребу в спілкуванні,але не знають, як це робити? Це обдаровані люди,яким потрібно набагато більше часу,щоб навчитися чомусь простому.
Збір актуальний! Допомога тут ще дуже потрібна! 
Сума,яка потрібна для проходження подальшої реабілітації Лізи 109 248грн.
Будь ласка, допоможіть малечі! Ваша допомога та підтримка дуже важлива! Попереду все життя і вона може прожити його повноцінно!

Детальна інформація про Лізу Прохорову
Контактні телефони: 
(097) 601 52 64 Анна (мама). 
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів) 

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Ліза Прохорова