Все новости

ЄЛИСЕЙ НАЗАРЕНКО: ЩЕ ЗОВСІМ ТРОХИ!

МАЛЮК ЄЛИСЕЙ ЗАСТУПИВ НА 10 ХІМІЮ З ПЛАНОВАНИХ 12.

Ось так, «тихим сапом», карапуз підбирається до закінчення лікування. Хоча, з іншого боку, цей рік - це трохи менше половини життя хлопчика. У лікарні він почав ходити, говорити перші слова. Зараз це маленький командир, який роздає команди всім навколо. Ось ти бери і піднімай м'ячик, а ти - подай он ту ложку, а ти, мама, сядь поряд і сиди! Але варто йому тільки посміхнутися, як ти вже сам біжиш виконувати його милі завдання.
Хоч лікування Єлисея і проходить відносно легко, але все ж хімія дає своє. Аналізи з кожним разом падають все нижче і нижче. На цю хімію, як і попередню, довелося редукувати дозу препаратів. Але таких дві хімії будуть капати без редукції, а тому мама Оксана вже зараз починає нервувати.

Організм Єлисея втомився, але він обов'язково впоратися. Але його потрібно підтримати медикаментами.
Ми замовили нашому хлопчику потрібні ліки: антибіотики, протигрибкові, витратні матеріали тощо... Приблизно, цей рахунок затягне на суму близько 4000 грн. Ще 3000 грн ми повинні за минулі препарати. Разом зараз нам потрібні 7000 грн, щоб допомогти малюкові закінчити лікування.

Так само, якщо у вас 1 група крові і ви можете стати донором для малюка, будь ласка, наберіть його маму - найближчих 3 місяці хлопчикові потрібна буде допомога компонентами крові!
Допоможіть йому подолати цю хворобу. Фініш вже дуже близько!

Контактні телефони:
мама Оксана (097) 388 70 18
координатор збору Ольга Кравчук (067) 6051772

Із вдячністю,
команда Фундації 15.04.2020

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами
Єлисей Назаренко