Все новости

ЯНІС НАЛИВАЙКО. ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

НЕПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ ПІСЛЯ ХІМІЇ. НАШ ЯНІС ЗБИВСЯ З ГРАФІКА ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ ХІМІЇ.Все й одразу. Вливали кров, тромбоконцентрат. А після останньої трансфузії тромбоконцентрату почалася сильна алергія. Слава Богу, процес вчасно купурувався і з усім впоралися...
А минулого тижня Яніс знову отримав свій Австін по протоколу лікування. На сьогоднішній день аналізи в нормі і потрібно переходити на Ендоксан. Будемо сподіватися, що організм хлопця впорається і сюрпризів не буде.
Яніс як і раніше в втомленому стані, є дратівливість, стомлюваність. Але, якщо враховувати діагноз, то це все нормальні симптоми. Та й хімія дуже сильна і вона теж дає свої наслідки. Дає про себе знати і погода, в палаті спека, постійні лікарняні стіни тиснуть. Все це відбивається на настрої і самопочутті.
Мама Валентина як і раніше кидається між роботою і лікуванням сина. Залишитися без, хоч і мізерну зарплату, вона не може. Розраховувати їй нема на кого в цьому житті.

Друзі! Ми з вами, допомогли Янісу пройти ось уже 8 блоків хіміотерапії .Кожен з яких стоїть під 90 000 грн. Пишу «під 90 000», тому що в процесі лікування завжди виникали і виникають додаткові витрати, плюс витратні матеріали.

І ми, не встигаючи розрахуватися з аптекою за дорогі препарати, набираємо нові борги, а там вже підходить наступна хімія. Ось так, то на гору, то з гори ми рухаємося по шляху до одужання хлопця! Ми дякуємо всім добрим людям. Які весь цей час допомагають нам здобувати дорогі препарати для лікування Яніса! Спасибі вам величезне!

І, будь ласка, не залишайте цю маленьку сім'ю без підтримки!
Вони не впораються самотужки!
Будь ласка, допоможіть нам зібрати 81 000 долл. на лікування Яніса! 45 000 грн з них-борг перед аптекою!
Кожна ваша гривня наближає Яніса до перемоги!

Дякуємоза те, що ви з нами!
Дякую за те що ви є!

Контактні телефони:
мама Валентина Миколаївна (098) 994 16 91
координатор збору Світлана Єжова (067) 753 42 52

Допомогти можна, перерахувавши кошти:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Яніс Наливайко