Все новости

БЛАГОДІЙНІСТЬ. ДОВІРА. ДОПОМОГА.

БЛАГОДІЙНІСТЬ В НАШІЙ КРАЇНІ. ЯК БАГАТО В ЦЬОМУ РЕЧЕННІ СУМНІВІВ. ДЕЯКІ З НИХ, МОЖЛИВО І ОБҐРУНТОВАНІ.


Але, в основному, як людина, що має до благодійності саме пряме відношення, вважаю, що її низький рівень -це результат нашої з вами необізнаності, а звідси і саме недовіра.
Коли мені задають питання: "Як я можу бути впевнений, що гроші витратяться на обладнання, а не на щось інше?», Я детально розповідаю весь принцип цільового використання грошей. А так же, кажу про те, що жертводавець завжди може (і має право), поцікавитися, де і як використовується куплене обладнання та тд.І дуже добре, що люди задають такі питання. Набагато гірше, коли людина, яка вирішила допомогти, через недовіру, просто, не зробить цього.
Коли то, дуже давно, мені довелося вести збір грошей на коагулятор для дитячої операційної. Сума була просто величезною. Мені на пошту прийшов лист, автор якого запитував, куди і як підуть гроші, якщо мова йде про це обладнання. Було в листі близько 12 питань. Тлумачних і по суті. Так, по пунктам, і їх черговості, я докладно і відповіла на кожне питання. Відповіді не було. А на наступний день на рахунок надійшли 200 000 долл на покупку коагулятора і ми закрили першу частину платежу. Думаю, що людина, який пожертвував гроші, отримавши відповіді на свої питання, повірив нам і прийняв таке рішення.
Решту суми ми закрили за рахунок величезної кількості жертводавців невеликими сумами.
Коли ведеться великий збір, лякає велика сума. І часто, думка »А чим я, зі своїми копійками можу тут допомогти?» вирішує всю погоду. Але це не вірно. Два роки тому, моїй доньці збирали гроші на операцію за кордоном. І знаєте, більшу суму, склали пожертви від 50 до 100 грн.
У нас є жертводавці, які, зробили послугу пожертвування регулярною, невеликою сумою, але регулярною. Для більшості людей це неактуальна, але посильна трата. А для фонду-це велика і стабільна допомогу.
Друзі! Якщо ви вирішили допомогти, не акцентуйте свою увагу, на те, що нікому не можна довіряти. Уважно придивіться до фонду, до його звітів на сайті, до подачі інформації, поспілкуйтеся з батьками його підопічних, з підопічними і співробітниками цього фонду. Цього буде цілком достатньо, що б знати, яку в реальності фонд надає допомогу і куди йдуть ваші гроші? І не бійтеся, що ваші 20-50-100 грн нічим не допоможуть. Навіть найменша допомога -це крок до порятунку чиїй то життя.
На нашому сайті багато прохань про допомогу дітям, дорослим, лікарням.

Дякуємо за те, що ви з нами!
Дякую за те що ви є!

(067) 753 42 52 Світлана Єжова (координатор проектів фонду)

Допомогти можна:
перерахувавши кошти on-line
перерахувати допомогу за реквизитами

Із вдячністю,
команда Фундації.
27.05.2020 р
Яніс Наливайко