ПІБ: Надія Коломієць
Дата народження: 10.12.2005р
Місце проживання: м. Жашків Черкаська область
Діагноз: медуллобластома (реміссія)
З Надійкою Коломієць ми познайомились близько півтора роки тому. Наші постійні читачі памʼятають цю наполегливу дівчинку, яка трудилась над реабілітацією у Центрі реальної інклюзії "Ерудит"

У далекому вже 2017 році Надійка захворіла на страшну хворобу - рак мозку (медуллобластому). Обстеження, операція, ще одна операція, хімії, променева терапія, підтримуючі хімії... Це все маленький переказ двох років Надійчиного життя.

Операція по видаленню пухлини принесла в життя дівчинки ще одне випробування. Тепер робити звичайні рухи, як то стояти, йти, тримати предмети тощо, стало важче, а іноді і зовсім не вдавалось. Та, якщо ви думаєте, що всі засмутились і опустили руки, то ви не знаєте характер і впертість Надійки та її сімʼї!
Двічі на тиждень вони мужньо приїздили із Жашкова в Київ, займались реабілітаційними заняттями і повертались додому! Такі титанічні зусилля дали дуже гарні результати. Дівчинка навіть відновила заняття з гри на фортепіано!

Наразі під час карантину кількість місць, де буває Надійка, значно зменшилось. Більшість часу вона проводить вдома, адже імунітет після хвороби бажає кращого. Але рано чи пізно уся пандемія закінчиться і Надійка повернеться до активного життя і продовжить процес відновлення.

Ну а поки що дівчинці потрібно пройти обстеження МРТ, на яке вона записана на 17 лютого.
Оскільки хвороба дівчинки - дуже серйозна, потрібно дуже ретельно слідкувати за станом ремісії.
Вартість обстеження - 8 350 грн. І ми дуже просимо вас допомогти нам його оплатити!

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Допомога Надії Коломієць

Ціль: оплата обстеження
Потрібно: 8 350 грн.
Зібрано: 8 350 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    +38 067 605 17 72
    email: olga@kravchuk.com