ПІБ: Роман Головко
Дата народження: 09.11.2010 р
Місце проживання: м Ірпінь, Київська область
Діагноз: анапластична астроцитома
Спортсмен, веселун, красень. Це все про наш новий підопічному, Ромчик Головко.
Роман народився здоровою дитиною. З дитинства гартував організм, займаючись спортом. Серйозно захоплювався карате.
Рік тому, повернувшись зі спортивного табору додому, батьки помітили, що син став тягнути руку. Списали все на травму при тренуваннях. Але через пару днів почала відніматися і друга половина тіла. Тоді-то і забили на сполох і звернулися до травматолога. Лікар запідозрив інсульт і призначив МРТ, яке показало пухлину.
Одна погана новина змінилася другий. Виявилося, що пухлина не беруться видаляти в Україні. Тому батьки стали шукати можливість видалити цю пухлину за межами нашої країни. І відгукнулися лікарі інституту ім. Бурденка в Москві. На жаль, вдалося видалити тільки її частину. Решта нейрохірурги рекомендували «добити» променями. І знову потрясіння. В Україні відмовилися проводити променеву терапію, мотивуючи це тим, що вона розташована біля таламуса і занадто високий ризик втратити зв'язок між мозком і органами почуттів.
Ромке дуже пощастило з батьками. Поридати день-другий, вони зрозуміли, що це - не вихід. І почали знову шукати варіанти лікування для сина. Відгукнулася клініка в Туреччині, яка погодилася провести опромінення. І батьки виїхали туди. Планувалося спочатку провести променеву, а на лікування Авастином приїхати додому. Але тут втрутився карантин. Кордони закрили, виїхати не виходило. Довелося проходити хімію в Туреччині. Всього 2 місяці тому Ромі з мамою вдалося повернутися в Україну і продовжити лікування Авастином.

Попереду ще 2 введення цього препарату. Але на цьому лікування не закінчиться. Рома збирається на терапію антитілами, яку роблять в Німеччині. Ще один пацієнт онкоцентру, Микита Малецький, успішно проходить її вже кілька місяців. А вартість цієї терапії позамежна - 137 000 євро. Ми ж просимо вас допомогти зібрати 56 000 грн, необхідних для закупівлі Авастину для закінчення лікування цим препаратом Ромки. До цього моменту батьки самі тягнули лікування сина і видихнули фінансово остаточно. А попереду оплата такої величезної суми ...

Контактні телефони:
мама Оксана:
(099) 152 87 08
координатор збору:
Ольга Кравчук (067) 605 17 72
(могу зустрітися в будь-якому районі м. Києв)

ДЛЯ НАС Є ВАЖЛИВИМ КОЖЕН ВАШ ВНЕСОК.
БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ БУВАЄ НЕЗНАЧНОЮ!

МИ ЗАВЖДИ ВІРИМО, ЩО В СВІТІ БАГАТО НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

Допомога Роману Головко

Ціль: поточне та підтримуюче лікування
Потрібно: 165 000 грн.
Зібрано: 15 000 грн.

НОВИНИ

    КООРДІНАТОР ПРОЕКТУ
    +38 067 605 17 72
    email: olga@kravchuk.com