Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" ЗАВЕРШИВСЯ 16-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

7 березня 2024 року закінчився 16-й благодійний курс реабілітації в Центрі інклюзії та корекції "ЄВА"!

Курс тривав 05.02.2024-07.03.2024. За 5 насичених тижнів 22 дитини з інвалідністю отримали комплексний корекційний курс - реабілітація в басейні та залі фізичної терапії, нейропсихологічна та логопедична корекція, лікувальний масаж, арт-терапія

Курс був дуже цікавий, наші спеціалісти урізноманітнили заняття новим обладнанням. Нам подарували неймовірний Krabat Pirat – унікальний пристрій для навчання плаванню та гідрокінезіотерапії в басейні, який дуже подобається нашим діткам! Спеціалісти різних напрямків додали до заняття вправи з Body bar – спеціальні палиці різної ваги для різних цілей корекції.

Протягом курсу ми намагались поділитися з Вами яскравими моментами досягнень наших маленьких чемпіонів в наших соцмережах. Щасливі, що знову спостерігаємо значні досягнення у декількох наших вихованців – це самостійне плавання, впевнене сидіння, покращення постави, покращення вимови, тощо. Все ці маленькі та великі досягнення – результат наполегливої роботи колективу спеціалістів Центру «ЄВА», активної участі батьків і звісно намагань самих маленьких чемпіонів! Пишаємось нашими дітками і бажаємо зберегти та розвинути досягнення, а через деякий час повернутися до нас для здобуття спільних нових перемог!

Дякуємо нашим спонсорам Techiia Foundation Techiia holding за підтримку дітей з інвалідністю - за надану можливість безкоштовного проходження комплексної реабілітації в проєкті Фундації "Повернення до життя"!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати! На щастя тривог було небагато, тож заняття проходили за розкладом.

Дякуємо активному 16-му потоку - нашим діткам та їхнім батькам за спільну працю, зворотній зв'язок, відгуки та репортажі з занять! Все це надихає на подальший розвиток, надає додаткових сил та дарує натхнення!

Як завжди, по закінченні курсу батьки отримали рекомендації від спеціалістів на подальшу роботу з дитиною. Ми ніколи не кажемо «прощавайте», ми завжди кажемо всім нашим вихованцям «до побачення, чекатимемо вас через деякий час»! Адже двері Єви завжди відкриті для всіх наших друзів!

На згадку ми склали гарний альбом 16-го курсу, в якому зібрали найбільш яскраві моменти з занять, який можна подивитися в Facebook або Instagram.

Наступний 17-й благодійний курс стартував 11 березня 2024 року. На курсі 23 дитини з інвалідністю - як завжди, будемо активно працювати на заняттях, будемо навчати батьків простим вправам для домашнього використання і звісно фіксувати нові перемоги! І як завжди, на новому курсі будуть нові ідеї і нові відкриття! Тож, друзі, залишайтесь на зв'язку!

Нагадаємо, що попередній запис на благодійний корекційний курс в Центр "ЄВА" діє постійно, записатися можна в будь-який час за посиланням: http://bit.ly/3LupMuP

Нагадаємо, що по середах в Центрі "ЄВА" працює група соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами - це чудова можливість підтримати та розвити навички вашої дитини! Запис в групу триває на постійній основі, деталі за телефоном: (067) 753 4252.

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"