Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" РОЗПОЧАВСЯ 18-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

6 травня 2024 року розпочався 18-й благодійний курс реабілітації в Центрі "ЄВА", в якому прийматимуть участь 21 дитина з інвалідністю. Курс триватиме до 18 червня 2024 року.

Як завжди, фінансову підтримку проекту Фундації забезпечує Techiia Foundation, завдяки чому вже 18-й комплексний корекційний курс повністю безкоштовний для родин дітей з інвалідністю. Дякуємо за постійну підтримку Центру "ЄВА" та дітей з інвалідністю!

Завершено перший тиждень знайомства, тестування та постановки завдань на курс. Попереду на всіх чекає курс, на якому обов’язково буде багато цікавинок!

Тільки за перший тиждень ми привітали 3-х наших іменинників, а день народження Сашка став справжньою святковою подією з тортиком і привітаннями
А ще всі дітки отримали смачні Великодні подарунки від Nova Ukraine, БФ "Іскра Добра" та Олексій Клименко!

Красно дякуємо благодійникам за смаколики та привітання! Саме так має розпочинатися новий благодійний курс - з гарних подарунків та позитивних емоцій.

Як завжди, всі разом – спеціалісти, діти та батьки - налаштовуємось на наполегливу та інтенсивну спільну працю! Як завжди, ми знову будемо навчати батьків активно включатися в процес занять, вчити займатися разом та привчати дітей повторювати вправи вдома і звісно - фіксувати досягнення наших маленьких чемпіонів!

Спеціалісти Центру "ЄВА" - реабілітологи в басейні та залі фізичної терапії, логопед, масажисти, нейрокорекційний психолог, арт-терапевт - вітають дітей та батьків 18-го курсу та бажають гарного настрою на заняттях і якомога більше великих та маленьких досягнень!

Друзі! Нагадуємо про правила відвідування в Центрі "ЄВА":

Як завжди, діти з поточного курсу зможуть за бажанням приходити на заняття на вільні вікна у спеціалістів - слідкуйте за повідомленнями в групі телеграм "Курс18" і не забувайте попереджувати про відсутність на заняттях!

Нагадаємо, що попередній запис на благодійний корекційний курс в Центр "ЄВА" діє постійно, записатися можна в будь-який час за посиланням: http://bit.ly/3LupMuP

Нагадаємо також, що триває набір в групу соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - це 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами!
Запис в групу триває, деталі за телефоном: (067)753 42 52.

Ще раз вітаємо всіх - дітей, батьків, фахівців Центру - з початком яскравого 18-го благодійного курсу, впевнені, що цей курс обов’язково буде незабутнім! Залишайтесь з нами і слідкуйте за досягненнями наших чемпіонів!

Дивіться наш маленькій фотозвіт першого тижня 18-го благодійного курсу - на наших сторінках Facebook та Instagram

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру "ЄВА":

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"