Все новости

В ЦЕНТРІ "ЄВА" РОЗПОЧАТО 19-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС

24 червня 2024 року розпочався літній 19-й благодійний корекційний курс в Центрі "ЄВА", в якому прийматимуть участь 19 дітей з інвалідністю. Курс триватиме до 30 липня 2024 року.

Як завжди, фінансову підтримку проекту Фундації забезпечує наш спонсор Techiia Foundation, завдяки якому цей комплексний корекційний курс знову повністю безкоштовний для родин дітей з інвалідністю.

Цей курс за традицією розпочався з подарунків і гарних новин. Ми готуємось до оновлення кабінету нейрокорекції та залу фізичної терапії. Красно дякуємо пані Зорині за подарунок – шведську стінку з обладнанням! А про інші подарунки розповімо трохи пізніше, коли отримаємо та встановимо обладнання!

На цьому курсі у нас поповнення в команді - ми раді вітати нових спеціалістів - 2 логопедов та реабілітолога! Обов'язково познайомимо вас з нашими новими спеціалістами протягом цього курсу. А ще перший тиждень цього курсу знову став тижнем днів народжень, це вже майже традиція!

Цього разу ми вітали з днем народження нашу найкращу адміністраторку Інну, нашу нову логопединю Марину і нашого красунчика Дмитрика Сіроша! Щирі вітання всім іменинникам та побажання мирного неба, успіхів та здоров’я!

Вже завершено перший тиждень знайомства, тестування та постановки завдань на курс. Цей курс є повторним для тих діток, що проходили корекційні курси в Центрі "ЄВА" восени 2023 року, але є й новачки.

Як завжди, всі разом – спеціалісти, діти та батьки - налаштовуємось на наполегливу та інтенсивну спільну працю!
Як завжди, ми знову будемо навчати батьків активно включатися в процес занять, вчити займатися разом та привчати дітей повторювати вправи вдома і звісно - фіксувати досягнення наших маленьких чемпіонів!
Як завжди, будемо підтримувати особливу атмосферу дружнього спілкування та затишку, для нас це дуже важливо!

Спеціалісти Центру "ЄВА" - реабілітологи в басейні та залі фізичної терапії, логопеди, масажисти, нейрокорекційний психолог, арт-терапевт - вітають дітей та батьків 19-го благодійного курсу з побажаннями переможного настрою на заняттях та нових корисних навичок!

Друзі! Нагадуємо про правила відвідування в Центрі "ЄВА":
зал фізичної культури: https://www.facebook.com/evacentr.org/posts/646299347607752
басейн: https://www.facebook.com/evacentr.org/posts/643162501254770

Діти з поточного курсу зможуть за бажанням приходити на заняття на вільні вікна у спеціалістів - слідкуйте за повідомленнями в групі телеграм "Курс-19" і не забувайте попереджувати про відсутність на заняттях!

ВАЖЛИВО! Завдяки генератору Центр «ЄВА» працює під час відключень світла, але припиняє роботу під час повітряної тривоги (на час тривоги всі відвідувачі Центру мають перебувати в укритті).

Нагадаємо про нашу групу соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - 4 годинні групові заняття з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії щосереди з нашими спеціалістами. Запис в групу триває на постійній основі, деталі за телефоном: (067)753 42 52.

Ще раз вітаємо всіх - дітей, батьків, фахівців Центру - з початком сонячно-спекотного 19-го благодійного курсу! Залишайтесь з нами і слідкуйте за досягненнями наших чемпіонів на наших сторінках в Facebook та Instagram!

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру "ЄВА":

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"