Все новости

ЗАВЕРШЕНО 17-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС В ЦЕНТРІ "ЄВА"

30 квітня 2024 року закінчився наш 17-й благодійний курс реабілітації для дітей з інвалідністю в Центрі «ЄВА»!

За 1,5 місяці занять 23 дитини з інвалідністю отримали комплексний корекційний курс - реабілітація в басейні та залі фізичної терапії, нейропсихологічна та логопедична корекція, лікувальний масаж, арт-терапія

Цей яскраво-весняний курс був дуууже цікавий та насичений подіями. Ми разом:
  • відзначили день народження Центру «ЄВА», а також Міжнародний день людей з синдромом Дауна та Всесвітній день аутизму;
  • спостерігали за квітами в Євчиному саду;
  • наполегливо працювали та фіксували перемоги наших чемпіонів!

На цьому курсі ми повністю оновили зал фізичної терапії, за що велика подяка всім нашим спонсорам та помічникам! Тепер на заняттях з фізичної терапії та сенсомоторної корекції реабілітологи активно використовують вертикалізатор та нові степ-платформу, ходунки, сквізер, баланс-борд, координаційну доріжку, тутори та велотренажер Bi-Bike.

Протягом курсу ми ділилися з Вами яскравими моментами досягнень наших маленьких чемпіонів. Безмежно щасливі, що знову можемо відзначити нові досягнення у декількох наших вихованців – це подолання страху води та самостійне плавання, перші самостійні кроки, покращення рухових навичок, покращення вимови, тощо. Все ці досягнення – результат наполегливої колективної праці спеціалістів Центру «ЄВА», активної участі батьків і звісно старань самих маленьких чемпіонів!

Пишаємось перемогами наших діток і бажаємо зберегти та розвинути набуті навички, а через деякий час – обов’язково повернутися до нас для здобуття нових перемог!

Дякуємо нашим спонсорам Techiia Foundation за підтримку дітей з інвалідністю - за можливість безкоштовного проходження комплексної реабілітації в рамках проєкту Фундації "Повернення до життя"!

Дякуємо благодійникам Анжела Кущик та Heinz Strubenhoff, Фонду "ANGELA UND HEINZ STIFTUNG" та Fundacja budujemy przyszłość razem за допомогу в обладнанні залу фізичної терапії!

Дякуємо мамам наших вихованців за подарований проектор та мішечки для сенсорики! Дякуємо всім батькам за посильну допомогу Центру!
Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати!

І звісно - дякуємо всьому 17-му потоку - нашим діткам та їхнім батькам за спільну працю, зворотній зв'язок, радісні моменти, відгуки та репортажі з занять!

Все це неабияк надихає на подальший розвиток, надає нам додаткових сил та натхнення!

Як завжди, по закінченні курсу батьки отримали рекомендації від спеціалістів на подальшу роботу з дитиною. Іноді буває сумно, що курс завершився, але ми ніколи не кажемо «прощавайте», ми завжди кажемо всім нашим вихованцям - «до побачення, чекатимемо вас через деякий час»! Адже двері ЄВИ завжди відкриті для всіх наших друзів!

Найцікавіші моменти 17-го курсу ви можете подивитись в наших соц.мережах Facebook та Instagram.

Нагадаємо, що попередній запис на благодійний корекційний курс в Центр "ЄВА" діє постійно, записатися можна в будь-який час за посиланням: http://bit.ly/3LupMuP

По середах в Центрі "ЄВА" працює група соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами. Набираємо групу, запис за телефоном: (067) 753 42 52.

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру "ЄВА":

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"