Все новости

ДОБІГ КІНЦЯ 18-Й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС В ЦЕНТРІ "ЄВА"

18 червня 2024 року закінчився 18-й благодійний курс реабілітації в Центрі «ЄВА»!

За 1,5 місяці занять 21 дитина з інвалідністю отримала комплексний корекційний курс - реабілітація в басейні та залі фізичної терапії, нейропсихологічна та логопедична корекція, лікувальний масаж, арт-терапія.

Цей курс був складний і цікавий одночасно. На початку курсу діти отримали великодні подарунки над благодійників, і саме на початку потоку було відразу декілька іменинників, яких ми привітали подарунками, а день народження нашого вихованця Сашка став для нього справжньою подією!

Разом ми святкували день вишиванки, разом йшли від заняття до заняття, разом з батьками наполегливо працювали та фіксували перемоги наших чемпіонів. Разом ми проходили через складні ситуації, дослуховувались та приймали непрості рішення.

Протягом курсу ми ділилися з Вами яскравими моментами досягнень наших маленьких чемпіонів. Безмежно щасливі, що знову можемо відзначити нові досягнення у декількох наших вихованців – це самостійне плавання та пірнання, нові рухові навички у діток зі складними порушеннями опорно-рухового апарату, перші слова, тощо. Все ці досягнення – результат наполегливої колективної праці спеціалістів Центру «ЄВА», активної участі батьків і звісно роботи самих маленьких чемпіонів!

Пишаємось перемогами наших діток і бажаємо всім зберегти та розвинути набуті навички, а через деякий час – обов’язково повернутися до нас для здобуття нових перемог! Дякуємо нашим спонсорам Techiia Foundation Techiia holding за підтримку дітей з інвалідністю - за можливість безкоштовного проходження комплексної реабілітації в проєкті Фундації "Повернення до життя"!

Незмінно дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати!

І звісно - дякуємо всьому 18-му потоку - нашим діткам та їхнім батькам - за спільну працю, зворотній зв'язок, радісні моменти, відгуки та репортажі з занять! Все це надихає нашу команду на подальший розвиток, надає нам додаткових сил та натхнення!

Як завжди, по закінченні курсу батьки отримали рекомендації від спеціалістів на подальшу роботу з дитиною. Ми завжди кажемо всім нашим вихованцям «до побачення, чекатимемо вас через деякий час»! Хтось – через 6 місяців, хтось за подарунковим сертифікатом раніше… Двері ЄВИ завжди відкриті для всіх наших друзів! Найгарніші моменти 18-го курсу ми показали в наших соц.мережах Facebook та Instagram!

Наступний, 19-й благодійний корекційний курс вже сформовано і стартуватиме 24 червня 2024 року. Очікуємо на цей новий літній курс, де обов’язково будуть нові ідеї і нові відкриття!

Нагадаємо, що попередній запис на благодійний корекційний курс в Центр "ЄВА" діє постійно, записатися можна в будь-який час за посиланням: http://bit.ly/3LupMuP

Щосереди в Центрі "ЄВА" працює група соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ" - 4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами! Запис в групу триває на постійній основі, деталі за телефоном: (067) 753 42 52.

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру "ЄВА":

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"