Все новости

РОЗПОЧАВСЯ 17-й БЛАГОДІЙНИЙ КУРС КОРЕКЦІЇ В ЦЕНТРІ "ЄВА"

11 березня 2024 року розпочали свій шлях до перемоги учасники 17-го благодійного курсу реабілітації в Центрі "ЄВА".

На курсі 23 дитини з інвалідністю, з яких 11 новачків. Курс триватиме до 30 квітня 2024 року. Так, ми збільшили тривалість курсу з огляду на часті хвороби дітей на попередніх курсах, а також з необхідності закріплення набутих навичок.

Як завжди, фінансову підтримку проекту Фундація прямої допомоги забезпечує Techiia Foundation, завдяки чому вже 17-й курс повністю безкоштовний для дітей з інвалідністю

Завершено перший тиждень знайомства, тестування та постановки завдань на курс. Попереду на всіх чекає цікавий курс, адже саме в ці тижні ми святкуватиме 3-хріччя Центру "ЄВА"!
Налаштовуємось на наполегливу та інтенсивну спільну працю спеціалістів Центру, дітей та їхніх батьків. Як завжди, ми знову будемо навчати батьків активно включатися в процес занять, весело займатись разом, привчати дітей повторювати вправи вдома і звісно - фіксувати досягнення наших маленьких чемпіонів!

Спеціалісти Центру "ЄВА" - реабілітологи в басейні та залі фізичної терапії, логопед, масажисти, нейрокорекційний психолог, арт-терапевт - вітають дітей та батьків 17-го курсу та бажають гарного настрою на заняттях і якомога більше перемог!

Як завжди, діти з поточного курсу зможуть за бажанням приходити на заняття на вільні вікна у спеціалістів - слідкуйте за повідомленнями в групі телеграм "Курс17" і не забувайте попереджувати про відсутність на заняттях!

Нагадаємо, що по середах в Центрі "ЄВА" працює група соціалізації для дітей 4-10 років "СЕРЕДА в ЄВІ"
4 години групових занять з нейрокорекції, фізичної терапії та арт-терапії з нашими спеціалістами - це чудова можливість підтримати та розвити комунікативні навички вашої дитини!
Запис в групу триває, деталі за телефоном: +38 067 753 42 52.

Нагадаємо, попередній запис на благодійні курси в Центрі "ЄВА" діє постійно за посиланням: http://bit.ly/3LupMuP

Тож ще раз вітаємо всіх - дітей, батьків, фахівців Центру - з початком 17-го благодійного курсу, впевнені, що цей курс теж буде переможним! Залишайтесь з нами і слідкуйте за досягненнями наших чемпіонів!

Наш маленькій фотозвіт початку 17-го благодійного курсу чекає на сторінках Центру в Facebook та Instagram

Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM
❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА"