Все новости

ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ ОНКОХВОРИХ ДІТЕЙ МОЖЛИВЕ!

15 лютого відзначається Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Основна мета цього дня — поширити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Дитяча онкологія є однією з найгостріших проблем сучасного світу. За даними ВООЗ, щороку в майже 300000 дітей до 19 років діагностують рак. Згідно з офіційною статистикою, в Україні онкодіагноз щороку отримує близько 1000 дітей до 18 років.

Проте дитячий рак - не вирок, при своєчасній діагностиці та відповідному лікуванні, 70% онкохворих дітей можна не просто вилікувати, але й повернути до нормального життя!

Саме тому важливим проектом БО "Фундація прямої допомоги" є проект "Повернення до життя". Частиною цього проекту за підтримки Techiia Foundation Techiia holding став Центр інклюзії та корекції "ЄВА", в якому діти з інвалідністю, в тому числі після лікування онкології, можуть пройти благодійний комплексний корекційний курс двічі на рік. І надання послуг з корекції стану дітей з онкологією є одним з пріоритетів діяльності Центру "ЄВА".

Сьогодні ми хочемо розповісти історію перемоги і повернення до життя дитини з онкодіагнозом, яка перемогла рак і поступово повертається до нормального життя 🙏

Наш герой – Дмитрик Виноградов, з яким Президент Фундації Ольга Кравчук познайомилась в дитячому відділенні Київського міського онкоцентру, коли хлопчику було всього 7 місяців. Тоді малюк пройшов операцію на мозку з видалення пухлини і важке лікування онкопатології. Фундація прямої допомоги допомагала в лікуванні хлопчика, а потім - в проходженні щорічних обстежень. А коли лікуючий онколог дозволив - Дмитрик долучився до проекту «Повернення до життя». Спочатку це були заняття в орендованому басейні, а з відкриттям Центру «ЄВА» Дмитро розпочав повноцінну індивідуальну реабілітаційну програму. Весь цей час поруч його мама - чудова й неймовірно сильна Ольга Виноградова, яка підтримує та направляє сина.

Ми навіть відшукали в своїх архівах перше заняття нашого чемпіона в басейні! Подивіться, після першого заняття він сам вже тягнеться за іграшкою: https://youtu.be/Hg94aRXvAGQ

На той момент це було щось неймовірне!

На початку реабілітації у Діми була паралізована ліва частина тіла, він не ходив і не говорив. А вже за півтора роки занять в Центрі Дмитрик навчився стояти, ходити, повзати, самостійно їсти. Але головний результат — його спина, подивіться на ці рентгенівські знімки! До занять через викривлення хребта у Діми були судоми, він міг лежати і сидіти лише на правій стороні. Завдяки заняттям у басейні та залі фізичної терапії, завдяки тренерам та реабілітологам Центру "ЄВА" спина хлопчика майже витяглася, і Діма почав САМ ходити! Він тримається за маму, але ходить! 🥰

Наступною перемогою став запуск лівої руки, Діма навчився тримати предмет лівою рукою. Зараз реабілітологи Центру "ЄВА" працюють над активацією лівої ноги. В комплексі занять – гідрокінезіотерапія, плавання на спині, вправи на розвиток вестибулярного апарату, моторних функцій і дрібної моторики, розвиток пізнавальної активності. Також курсами проводиться нейрокорекційна підготовка для подальшого старту логопедичної корекції на запуск мовлення.

Чергове МРТ 8-річного Діми Виноградова свідчить про прогрес, хлопець має чудовий шанс повернутися до повноцінного життя за умов постійної та безперервної реабілітації. Завдяки нашим спонсорам Дмитрик має можливість отримувати необхідні заняття в Центрі "ЄВА" повністю безкоштовно вже на протязі майже 3-х років.

Друзі! Подивіться фотоісторію Дмитрика Виноградова – від моменту знайомства з ним до сьогодні - можна на сторінках Фундації в соцмережах. Бажаємо нашому чемпіону нових перемог і повернення до звичайного життя звичайної дитини – віримо, що так і буде! 🙏

Віримо в кожну дитину і навчаємо батьків самостійно працювати поруч з дитиною, вірити і підтримувати її.

Повернення до життя – можливе, не втрачайте надію! ❤️
❗ Запис на благодійні курси в Центр інклюзії та корекції "ЄВА" діє постійно, реєстрація за посиланням:
http://bit.ly/3LupMuP

Довідка за телефоном: (067) 521 79 92

🫶 Друзі! Будемо щиро вдячні за підтримку Центру ЄВА:

❤️ Офіційна Монобанка БО "Фундація прямої допомоги":
https://send.monobank.ua/jar/4Y49uYPKrM

❤️ Підтримати Центр "ЄВА" на платформі dobro.ua:
https://dobro.ua/project/tsentr_ieva_potrebuie_dopomogi_chastina_2/

Контакти:
(067) 753 42 52 Світлана Єжова (керівник Центру "ЄВА")
(067) 605 17 72 Ольга Кравчук (Президент БО "Фундація прямої допомоги")

Залишайтеся з нами! Дякуємо за довіру!
Центр інклюзії та корекції "ЄВА" Дмитро Виноградов Проект "Повернення до життя"